Sezgin Gelmez'den Galatasaray Başkanına Hakaret! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezgin Gelmez'den Galatasaray Başkanına Hakaret!

sezgingelmez_ajanssporda.jpg

Dün yaptigi serefsizlik ardindan akreditasyonu alinan Sezgin Gelmez, Fenerbahce macinin ardindan Galatasaray baskanina hakaret etmistir.

Karabükspor'un Skulason adinda oyuncusuna Sightorsson sorusunu su sekilde soruyor: Sigdursun hakkinda neler söylemek ister.

Dün yasanandan sonra Sigdursun demesi terbiyesizce bir göndermedir.

Eger NTVspor muhabiri Evren Göz icin oldugu gibi geri adim yaparsa yönetim, yaziklar olsun. Bilerek hakaret etmis resmen.

Yalniz yanlis bilmiyorsam gercekten "Sigdursun" olarak telafuz ediliyor kendi dillerinde ama amac art niyetli bencede. Dun yaptiklarimizdan sonra akli sira pislik yapmaya calisiyor.

Son düzenleme:
"Sigdurson" gibi yani ha Sigdursun ha Sigdurson hizli soylenince ayni gibi.
Ben Sigthorsson duydum ve yillardir hollanda'da böyle sekilde telafuz edildi acikcasi.

'thursun' veya 'dursun' olmasi mantiken dogru degil zaten, yoksa onlarin her isminde bulunan 'son' kIsmI 'son' degil, 'sun' olurdu.

Mesela Skulason degil, Skulasun olurdu.

Zaten tipa tip ayni demedim ama hizli soylenince kulaga "sigdursun" gibi geliyor.
Sezgin net artniyetli burda Sigdursun diyor. Tekme tokat dövülmeli demiyim ama ceza asla kalkmamali ama kalkacak. NTV icinde kalkti, bu yönetim otoriter fln degil, reziller.

Firat bugün sacma penalti veriyor, daha serti olan Podolski'ye vermiyor net gördügü halde, biz sezon basindan beri ofsayt golü yiyoruz Trabzon maci dahil (Hakem yine Firat), ses yok.

Sezgin net artniyetli burda Sigdursun diyor. Tekme tokat dövülmeli demiyim ama ceza asla kalkmamali ama kalkacak. NTV icinde kalkti, bu yönetim otoriter fln degil, reziller.

Firat bugün sacma penalti veriyor, daha serti olan Podolski'ye vermiyor net gördügü halde, biz sezon basindan beri ofsayt golü yiyoruz Trabzon maci dahil (Hakem yine Firat), ses yok.

Hemfikiriz serefsizin kuyruk acisi var. Zaten Firat'in adini duydugum an fener 3 puan alir dedim hafta ici. Artik tecrube edindik. Her hafta ya penaltimiz yeniliyor yada aleyhimize ciddi hatalar yapiliyor ama suspus. Hadi yonetim sessiz peki ya bizim muazzam uA?!

Bakin carsi bugun aciklama yapmis firat icin. Ben istemem boyle ota boka aciklama yapilsin ama hem hakkimiz yeniliyor hemde rakipler ittiriliyor. Biraz sesimizin cikma zamani geldi , bu ulkede isler boyle yuruyor. Racon kesmeyene ekmek yok maalesef

bence bu sigdursunun sakatlığının arkasında dursun var. bu ne biçim isim niye aldınız bunu diyerekten kondisyoner vasıtasıyla hain planını devreye sokmuştur ve emeline ulaştı diyebiliriz adamın ismi arenada bi kez bile yankılanmadan takıma veda edecek gibi görünüyor :D

Üst Alt