Üye Görüşü - Sezon Başından Beri Yapılan Operasyon - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Üye Görüşü Sezon Başından Beri Yapılan Operasyon

Böyle konu açmakla, gündem yapmakla bir şey olmuyor

Boşuna uğraşmayın

Herkes görüyor neyin ne olduğunu ve susuyor
Adminim haklısın ama içimize atsak atmış oluyoruz bir şekilde gündeme getirmek lazım diye düşünüyorum yani göstere göstere yapılanlara artık katlanamıyorum muhtemelen büyük bir kesimde katlanmıyordur. VAR olmasa yine bu kadar gündem olmaz ama VAR olduğu için insanlara artık göstere göstere yapıyorlar.

Çünkü ben gibi diğer herkesinde ne zaman bunların maçları izlese sıkıntıya gireceği zaman önce kırmızı sonra penaltı iki jokerin birden devreye gireceğini bilerek izliyor adalet olmadığını biliyor bu durumu engellemenin bir yolu olmalı.

Adminim haklısın ama içimize atsak atmış oluyoruz bir şekilde gündeme getirmek lazım diye düşünüyorum yani göstere göstere yapılanlara artık katlanamıyorum muhtemelen büyük bir kesimde katlanmıyordur. VAR olmasa yine bu kadar gündem olmaz ama VAR olduğu için insanlara artık göstere göstere yapıyorlar.

Çünkü ben gibi diğer herkesinde ne zaman bunların maçları izlese sıkıntıya gireceği zaman önce kırmızı sonra penaltı iki jokerin birden devreye gireceğini bilerek izliyor adalet olmadığını biliyor bu durumu engellemenin bir yolu olmalı.
Bir şey değişmiyor işte

Paşa maçı ile bu maçın bir farkı var mı

Aynı senaryo tamamen

Alanya da aynıydı sadece Alanya 2 gol attı fark olarak

Bir şey değişmiyor işte

Paşa maçı ile bu maçın bir farkı var mı

Aynı senaryo tamamen

Alanya da aynıydı sadece Alanya 2 gol attı fark olarak
Aslında bunların maçlara çok takılmıyorum benim tek endişem bize karşı hakem tutumları bunlar bir şekilde yarışta tutulmak isteniyor ama bunlara normal olmadığı kadar bize karşı olanlarda normal değil Rizespor maçının ilk dakikalarından itibaren hakemin suratına bakın çok net şekilde art niyet var. Daha maç başlamadan insanlar tedirgin oluyor.

Torreira'ya kırmızılık hareket var Rizespor'a faul veriliyor Icardi gelip hakemle konuşuyor anında sarı veriyorlar. Yardımcı önünde Zaha'ya faul var vermiyor Demirbay elle dokunmuyor yardımcının önünde olmasına rağmen bayrağı kaldırmayıp Demirbay'ın arkasındaki orta hakem elle oynadın diyip veriyor o dönüp gol oluyor.

Yarın düzeleceğini bilsek zaten kimse endişelenmez takıma ve hocaya güveniyoruz ama bunların art niyetlerine güven yok. Rizespor maçında bile tribünler delirdi her maç iç sahada da olmayacak umarım takımı sindirmezler.

Yav artık adamlar normal gol atıp kazansa sevinecek noktaya geldim...Normal şartlarda alanya kasimpasa ve pendik maçlarından almaları gereken maksimum puan 3 tu fazladan 4 puan hediye edildi sadece bu 3 maçta lig bitmişti

Maçı takip ederken fb gerideyse ilk pozisyonda berabereyse 75 ten sonra ilk pozisyonda penaltı verileceğini herkes biliyor.. Artık topa önce rakip vurmuş,ele değmiş değmemiş,pozisyon içeride dışarıda bakılmıyor bile direk penaltı.. Daha yaşamadık ama penaltı kaçsa auta bile gitse kaleci dikkatini dağıttı falan diyerek penaltiyi da tekrar ettirecekler..Akıl almaz bir durum..Savcı hakim,uefa,fifa birilerinin müdahale etmesi lazım artık..

Şampiyon olsan ne olacak 2 senedir müthiş bir dominasyon kurmuşsun ona rağmen kopup gitmene izin vermiyorlar.. Seneye iki sallansan 7'8 puan geride biraktirir seni bu duzen..

Ayrica bosverin abi zaten bizle maclari var orada şampiyon oluruz diyenleri de anlamıyorum.. Yav sadece 2 puan öndesin ilk puan kaybında liderliği vereceksin sonra tüm bu rezillikleri unutup okan buruk tan girip icardi den cikacaksin..Zaten biz ne oynuyoruz ki abi diyip orta yolculuk yapacaksın.. 2 hafta sonra da fati hoca diye ortalığı inleteceksin..Bu kadar pamuk ipliği bu işler...
.

Nasıl olacak bilmiyorum ez kaza biz takılsak mesela bunlar bu kadar hakem desteğiyle takilmayacaklar gibi.Hani bu sene bizim maçtan bile emin değilim öyle bir sezon oluyor , dk 2de fenere penaltı bize kırmızı verirler mi acaba diye düşünüyorum yada oraya getirmeden bizi min 2 maçta doğrarlar mi ? Yani cidden böyle bir sezon görmedim hayatımda.Rakip her maçı hakemle alıyor, şimdiye kaos çıkması lazımdı.

Sezon başından beri değil 2018-2019 sezonundan beri yapılan operasyon diyelim biz ona.

Şampiyonluk yolunda o sezondan beri 6 sezonda rakibimiz kimse o desteklendi.

2018-2019-Başakşehir
2019-2020-TS ve Başakşehir
2020-2021-Beşiktaş
2022-2023-Fenerbahçe
2023-2024-Fenerbahçe

2021-2022 de daha ilk yarıda en büyük hakem operasyonu ile fişimizi zaten çekmişlerdi.

O sezon ki Fenerbahçe,Altay vb maçlarda facia işler vardı. Takım da dirayetli olmayınca çökmüştük 2 ayda.

Şu sezonlarda bizim başımıza örülmeye çalışılan çorapların bakın yarısı sadece Fanerbahçe’ye gelse, kime düşerlerdi 2018-2019 da. Her sene de en az 30 puan fark yerlerdi.

Kalkmış hala it gibi uluyorlar

Serhat
Levent Ümit
Serdar Ali
Ümit Özat
Lube
Yağız
Ersin
Ahmet E.
A Spor Dakika Skor’da ki kel

Bu sene

Erman T.
Ahmet Ç.
Kaya Ç.
Hünkar M.

Ve nice isimsiz medya leşleri.

Hepinizi morartmaya geliyoruz.

Hayır bir de bazıları var davalık işler yapıyor. Gelmiş küfür yazıyor. Semt’in delikanlısı hiç takılıp. Bunların hepsini aslında dava edeceksin. Sesleri nasıl kesilir/

Bak o sınırda ki Serdar Ali ne oldu. Bir gaf yaptı kalbinin kötülüğü ile sus pus.

Galatasaray olarak

Halk Tv
Koç Holding ürünleri ve kuruluşları

Hepsini boykot çağrısı yapalım bak bakalım ilk onlar gelip nasıl R yapıyor.

30 Milyon değil belki ama 10 Milyon fanatik var. Bu şekilde devam edip kendilerine zarar verirler ya, ya da adam olurlar.

Herkes kendine çeki düzen verecek. Bu ülkenin en güçlü sivil toplum kuruluşu biziz. Sadece İcardi 3 Milyon çocuğu döndürdü 1 senede.

Sezon başından beri değil 2018-2019 sezonundan beri yapılan operasyon diyelim biz ona.

Şampiyonluk yolunda o sezondan beri 6 sezonda rakibimiz kimse o desteklendi.

2018-2019-Başakşehir
2019-2020-TS ve Başakşehir
2020-2021-Beşiktaş
2022-2023-Fenerbahçe
2023-2024-Fenerbahçe

2021-2022 de daha ilk yarıda en büyük hakem operasyonu ile fişimizi zaten çekmişlerdi.

O sezon ki Fenerbahçe,Altay vb maçlarda facia işler vardı. Takım da dirayetli olmayınca çökmüştük 2 ayda.

Şu sezonlarda bizim başımıza örülmeye çalışılan çorapların bakın yarısı sadece Fanerbahçe’ye gelse, kime düşerlerdi 2018-2019 da. Her sene de en az 30 puan fark yerlerdi.

Kalkmış hala it gibi uluyorlar

Serhat
Levent Ümit
Serdar Ali
Ümit Özat
Lube
Yağız
Ersin
Ahmet E.
A Spor Dakika Skor’da ki kel

Bu sene

Erman T.
Ahmet Ç.
Kaya Ç.
Hünkar M.

Ve nice isimsiz medya leşleri.

Hepinizi morartmaya geliyoruz.

Hayır bir de bazıları var davalık işler yapıyor. Gelmiş küfür yazıyor. Semt’in delikanlısı hiç takılıp. Bunların hepsini aslında dava edeceksin. Sesleri nasıl kesilir/

Bak o sınırda ki Serdar Ali ne oldu. Bir gaf yaptı kalbinin kötülüğü ile sus pus.

Galatasaray olarak

Halk Tv
Koç Holding ürünleri ve kuruluşları

Hepsini boykot çağrısı yapalım bak bakalım ilk onlar gelip nasıl R yapıyor.

30 Milyon değil belki ama 10 Milyon fanatik var. Bu şekilde devam edip kendilerine zarar verirler ya, ya da adam olurlar.

Herkes kendine çeki düzen verecek. Bu ülkenin en güçlü sivil toplum kuruluşu biziz. Sadece İcardi 3 Milyon çocuğu döndürdü 1 senede.
Kesinlikle katılıyorum, hatta bunu daha önce dile getirdim sadece bu sezon bakmak hata olur bu başlıkta son 2 sezondaki hataları derleyip toplamaya çalışıyorum.

Alisin abi artik bu suyum basinda yayinci kurulus var lig zaten iki takim aman kopmasin puan kaybi nasil olur soylim size

Bizim kotu oynadigimiz bir mac yakalarlarsa aninda beraberlige maci baglamak icin devreye girip puanlari esitlerler aksi takdirde fenerin puan kaybetmesinin tek yolu var

Trabzon deplasmani hakem alanen calamaz fenerli topcularin gotu basi ayri oynayamaz trabzon harbi oynayip bunlari o stada gomerse lig orda biter aksi takdirde sampiyonlugu son maca birakmak icin elinden geleni yaparlar

Aslında bunların maçlara çok takılmıyorum benim tek endişem bize karşı hakem tutumları bunlar bir şekilde yarışta tutulmak isteniyor ama bunlara normal olmadığı kadar bize karşı olanlarda normal değil Rizespor maçının ilk dakikalarından itibaren hakemin suratına bakın çok net şekilde art niyet var. Daha maç başlamadan insanlar tedirgin oluyor.

Torreira'ya kırmızılık hareket var Rizespor'a faul veriliyor Icardi gelip hakemle konuşuyor anında sarı veriyorlar. Yardımcı önünde Zaha'ya faul var vermiyor Demirbay elle dokunmuyor yardımcının önünde olmasına rağmen bayrağı kaldırmayıp Demirbay'ın arkasındaki orta hakem elle oynadın diyip veriyor o dönüp gol oluyor.

Yarın düzeleceğini bilsek zaten kimse endişelenmez takıma ve hocaya güveniyoruz ama bunların art niyetlerine güven yok. Rizespor maçında bile tribünler delirdi her maç iç sahada da olmayacak umarım takımı sindirmezler.
Valla fenere takılmak lazım

Adamlar hakemle gidip üstüne ters algı oluşturmaya çalışıyorlar her maç

Kimse de bir şey demiyor

Önce bunu yıkman lazım çünkü artık ileri seviye noktaya geldi

Penaltı penaltı değil
Kırmızı kart kırmızı kart değil
İlk yarı Jaydenla MH zaten atılmalı

Medya 3 maymun oynuyor

Bunları durdurmadan biz kazansak bile yarın daha beterini yaparlar

Valla fenere takılmak lazım

Adamlar hakemle gidip üstüne ters algı oluşturmaya çalışıyorlar her maç

Kimse de bir şey demiyor

Önce bunu yıkman lazım çünkü artık ileri seviye noktaya geldi

Penaltı penaltı değil
Kırmızı kart kırmızı kart değil
İlk yarı Jaydenla MH zaten atılmalı

Medya 3 maymun oynuyor

Bunları durdurmadan biz kazansak bile yarın daha beterini yaparlar
Geçen sene bizim için 2 tane kırılma dönemi vardı ve Erden Timur 2 kez kritik rol aldı bu sene böylesi bir tavır hiç koymadık bence yanlışta yapıyoruz. İlla Erden Timur'da koyması gerekmiyor bu sefer X bir yönetici çıkıp sert bir çıkış yapmalıydı hatta kendini biraz öne atmalıydı.

Geçen sene Alanyaspor maçına kadar yaşanan bir süreç vardı haksız kırmızılar, verilmeyen penaltılar ve ilk kez çok sert konuşma yapılmıştı. O günden sonra bizim maç özelinde daha düzgün yönetimler oluyordu ta ki deprem sonrasındaki lig sürecine kadar ondan sonra yine her şey sıfırlanmış gibiydi.

2'nci kez Adana Demirspor maçından sonra çıkmıştı oraya kadar yine 4 maç üst üstte verilmeyen kırmızı kartlar vardı ve o maçtan sonra yaptığı açıklamalar yine ciddi etki yaratmıştı bizim maç yönetimleri yine normal seviyelere gelmişti.

Medya konusuna %100 katılıyorum hatta arttırıyorum medyada her ne kadar güçsüz olduklarını vurgulasalar bile tam tersi çok güçlüler hangi kanalı açsam sürekli bir algı var gündüz vakti daha beter tamamen fenerlilerle kaynıyor her şeyi normalleştirmeye çalışıyorlar.

Umarım bu düzeni yıkmanın bir yolunu buluruz.

9c0377088096123cf981826689c69624.jpg

Ne yapip edip averaj farkini kapatmak zorundayiz. Sikecilerle icerdeki maca beraberlik cepte baslamamiz sart. 3 ihtimalin ikisi bize yariyor olursa zaten ezer geceriz, futbol mucizesi cikmaz o mactan. Tum yapilanlara ragmen, ben halen sikecilerin en az 2 macta puan kaybedecegini dusunuyorum. Stresi kaldiramadiklari net belli. Ustelik eskiden kalma psikolojik travmalarida var. Bizim kazanmaya devam etmemiz sart. Okan hocanin dedigi gibi derbi macindan once olayin kopmasi mumkun.

Ne yapip edip averaj farkini kapatmak zorundayiz. Sikecilerle icerdeki maca beraberlik cepte baslamamiz sart. 3 ihtimalin ikisi bize yariyor olursa zaten ezer geceriz, futbol mucizesi cikmaz o mactan. Tum yapilanlara ragmen, ben halen sikecilerin en az 2 macta puan kaybedecegini dusunuyorum. Stresi kaldiramadiklari net belli. Ustelik eskiden kalma psikolojik travmalarida var. Bizim kazanmaya devam etmemiz sart. Okan hocanin dedigi gibi derbi macindan once olayin kopmasi mumkun.
Beşiktaş'ı yenemeyecekler düşüncesindeyim ben. Biz yeter ki tüm maçlarımızı kazanalım.

Üst Alt