Sezon Elden Gidiyor Beyler Hamza+Dursun Kovulmalı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Elden Gidiyor Beyler Hamza+Dursun Kovulmalı!

bu sezon zaten baslamadan bitti. onun icin simdiden gelecek sezonun yavas yavas planlamasi yapilmali. tabii oncelikle hamza ve dursun capsizlarinin defolup gitmeleri lazim.

bu arada hani su sezon daha erken telafi edilir gerizekaliligi var ya tam bizim ligde cahillerin soyledigi is.

hadi adamlar puan kaybetti ileride sen sanki her macini kazanican. rezalet bir mantik.

Bu dangalakları getirenleri bu yönetime oy verenleri bulup tek tek atacaksın üyelikten.anca o zaman açılır bu kulübün önü.nasıl olsa bunlar gitse bunlar gibi arkası olanlar seçileceği için.

Hamza Hamzaoğlu: "3 kupa aldık ve her şey tersine döndü. Bunu düzelteceğiz.Belki ileride takımın tamamını değiştirmemiz gerekebilir."

Oooo... Geçmiş olsun "hocam"

COus-T0WcAAHgv_.jpg

nereye kovuyorsunuz pardonda kim kovacak bunları heleki dursunu

stadyumda olan taraftar bozuntularını görmüyormusunuz halamı umudunuz var

Hamza hocanın ekim ayını çıkarabileceğini zannetmiyorum, yönetim devre arasına kadar durur büyük ihtimalle. Çok kötü günler bizleri bekliyor, ilk rezilliği atl madrid'e karşı yaşayacağız.

Agiz aliskanligida olsa lutfen su hamzaya hoca demeyin renktaslar lutfen

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

farz edelim bunları kovdular gerçekleşmesi imkansız fantastik bir hayal kuralım kloop geldi. şu kadro ve takımdaki çeteleşme varken hangi teknik adam dikiş tutabilir ? kim bu sorumluluğun dibine girer ? kim bu leş kadroyla kariyerini lekeler ?
geçen sene rakipler eşşeklemesine ikram etmeselerdi sino ve muslera efsane performans sergilemeselerdi şampiyonluk hayaldi. ama bu sene papaz pilav yemez.
ben bu saatten sonra gitmelerini istemiyorum artık . bırakın diz boyu rezilliği iliklerine kadar yaşasınlar bu sene gitti zaten hiç olmazsa ders olur da yeniden yapılanmaya giderler belki.

Lan olum madem bu kadar realist geliyor size stadta protesto.Toplansanıza 15 kişi.Geçin bi kale arkasına beyaz mendil sallayın.Dikkat çekersiniz emin olun.Hamzadan nefret ettiğim için kombinemi yenilemedim bu sezon.Ama stada gidipte protesto falan.. Geçiniz bunları beyler.Ha gerçekçi buluyorsanız ve bu kadar istekliyseniz gidin olum stada.Deneyin şansınızı.

Sezon ortasına kadar 9-10 puan olsa bari max. Hoca değişikliği erken seçim olur vs. Bu camia toparlanmasını bilir kısa dönemde.

Lan olum madem bu kadar realist geliyor size stadta protesto.Toplansanıza 15 kişi.Geçin bi kale arkasına beyaz mendil sallayın.Dikkat çekersiniz emin olun.Hamzadan nefret ettiğim için kombinemi yenilemedim bu sezon.Ama stada gidipte protesto falan.. Geçiniz bunları beyler.Ha gerçekçi buluyorsanız ve bu kadar istekliyseniz gidin olum stada.Deneyin şansınızı.

parayla satın alınmış beleşçi ultraslan meydan dayağı atar...

Gidiyor değil sezon elden gideli çok oldu :red: Hatta öylesine rezil bir dönem yaşayabiliriz ki ocak ayına kadar ki süreçte GALATASARAY markası elden gidebilir ben ondan korkuyorum lakin temenni etmiyorum umarım yanılırım. Geçen sene şans eseri alınan 3 kupa bizim sonumuz olmuş resmen...

(Dipnot: 3 kupacılar mümkünse benden alıntı yapmasın küfür edebilirim.)

Son düzenleme:
Ulan Ultraslan nasıl bir taraftar grubusun sen. Koca camianın içine sıçtılar bir gram protesto etmiyorsun. Taraftar mısın yalaka mısın?

Üst Alt