Sezon Öncesinde Görevine Son Verilen İrfan Buz, Yeniden Malatyaspor'da İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Öncesinde Görevine Son Verilen İrfan Buz, Yeniden Malatyaspor'da İddiası!

[FONT=&quot] Eski teknik direktörü İrfan Buz ile iletişime geçen Yeni Malatyaspor, tecrübeli teknik adam ile prensip anlaşmasına vardı.[/FONT]

ntvspordaki yorumlarını dikkatle takip ettim müthiş bir tetkisyen

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İnsanda biraz gurur olur, sezon başı sana güvenmeyip seni kovan takımla yeniden anlaşmak nedir?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kabul etmesi yanlis bence

Piyasada is yapabilecek ender yerli hocalardan biridir

Bir digeri de okan buruk

Bir ülkenin her alani mi sacma olur ya.

Adam seni PTT den alip Süperlige cikariyor, sen adami yetersiz buluyorsun Süperlig icin ve yollari ayiriyorsun. Bir kac ay sonra adamin tekrardan ayagina gidiyorsun.

Irfan Buz'u tanimam etmem nasil bir teknik direktördür de bilmem ama ben olsam en hafif tabir ile avcunuzu yalayin nah gelirim derdim.

ertuğrul sağlam ın yayınladığı istifa yazısına bakarsak irfan Buz u politika vasıtasıyla yerinden etmiş şerefsiz, şimdi adam görevini geri aldı.

bunu yapanlar utansın, adam neden geçmeyecekmiş ki takımının başına

Bir ülkenin her alani mi sacma olur ya.

Adam seni PTT den alip Süperlige cikariyor, sen adami yetersiz buluyorsun Süperlig icin ve yollari ayiriyorsun. Bir kac ay sonra adamin tekrardan ayagina gidiyorsun.

Irfan Buz'u tanimam etmem nasil bir teknik direktördür de bilmem ama ben olsam en hafif tabir ile avcunuzu yalayin nah gelirim derdim.

Almanya egitimi almis 6 dil bilen bir hoca :D

Adamsan kabul etme hoca. Takımı lige çıkar , sonra kovul, sonra senin çıkarttığın takımı başkasına kurdursunlar, sonra tekrar gel hoca. Böyle rezil bir politikanın içinde orta vadede çürür gider zaten.
Artık her türlü iyi kötü bu seviyedeki takımlarda iş bulabileceğini düşünüyorum, farklı bir planı olmalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt