Sezon Ortasında Teknik Direktör Değişikliği Başarı Getirir mi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Ortasında Teknik Direktör Değişikliği Başarı Getirir mi?

Bütün futbol dünyasında %1-2 oranında görülen istisnai bir durum. Galatasaray tarftarı son 3-4 senedir bu %1-2'nin matah birşey olduğu hevesiyle 10 maçta bir hoca değiştirme sevdasına düşmüş durumda.

genelde daha kötüye gider. Avrupa'da takımlar çok ekstra kötü durum yoksa yollamazlar. Bizde 2-3 maç yenildiğinde anında gider. Her sene ligde 30'dan fazla teknik adam çalışıyor.

İnanılmaz bir rakam bu. Bundan plansız ve komisyoncu yöneticilerin payı büyük. Sonra borç batağındayız diye ağlıyorlar.

gecen sene leicester oyle kurtuldu
palace da
hull kurtulamadi ama marco silva diye fevkalade bir coach kazandirdilar lige
ama buyuk takimlarda ise yariyor mu bilmem hiddink fln gelmisti bi ara chelsiye

gecen sene leicester oyle kurtuldu
palace da
hull kurtulamadi ama marco silva diye fevkalade bir coach kazandirdilar lige
ama buyuk takimlarda ise yariyor mu bilmem hiddink fln gelmisti bi ara chelsiye

buyuk takım diye sınıflandırmak dogru olur mu bılmem , ama gelecek kısı ıle takımın harman olabılmesıne buyuk olcude baglı
bır de aklındakı sablona uygun futbolcuların olması da eklenebılır
lıgı bılıyor olması vs tactıc dehası arasında secım yapılması gerekırse ben oyumu tactıcal yandan kullanırım

Kimi getirdigine bagli.

Ama liderin 1 puan gerisindeki adam gonderilmez.

Lucescu gerets fatih terim hatta hamza hamzaoglu hepsinde hata ettik.

Hayır bu karşı olanlar örnek veriyorum olmaz ya biraz uçuk örnek tabi,diyelim ki Şenol Güneş fikoyla kavga etti ve beşiktaşı bıraktı boşa çıktı veya A.Avcı boşa çıktı aynı şekilde,o zaman da yok bunlar gelmesin mi diyecek.Yav anlatamadığımız şey şu size ki hocayı yollamak değil sorun,sorun hoca olmayan birisini yollayıp yerine daha kazmasını bulup getirmek.Şu yukarıda saydığım 2 adam boşa çıksın ağzınızın suyu aka aka gelsin demezsiniz tüm forum suratıma tükürsün.Hele hele 1 aylık devre arası varken koşa koşa gelsinler dersiniz

Hayır bu karşı olanlar örnek veriyorum olmaz ya biraz uçuk örnek tabi,diyelim ki Şenol Güneş fikoyla kavga etti ve beşiktaşı bıraktı boşa çıktı veya A.Avcı boşa çıktı aynı şekilde,o zaman da yok bunlar gelmesin mi diyecek.Yav anlatamadığımız şey şu size ki hocayı yollamak değil sorun,sorun hoca olmayan birisini yollayıp yerine daha kazmasını bulup getirmek.Şu yukarıda saydığım 2 adam boşa çıksın ağzınızın suyu aka aka gelsin demezsiniz tüm forum suratıma tükürsün.Hele hele 1 aylık devre arası varken koşa koşa gelsinler dersiniz

Madem o adamların iyi olduğunu ve forumda isteneceğini düşünüyorsunuz da (ki bence özellikle Avcı devre arası gelip bu şımarık tarftarın önünde kendini harcatmasın) bu adamların takımlarının kaç yılda inşa edildiklerini enden görmüyorsunuz? Bilic'in attığı temellerin üzerine Şenol Güneş daha da yukarıya taşıdı takımı. Oyuncu kalitesi de 3-4 yıl içinde yükseldi. Avcı da zaten öyle. Şenol Güneş'in de kurulmuş takımla bile derbi karnesi pek de parlak değil bu arada hatırlatayım. Bu adamları da hemen 10. haftalarda gönderselerdi hepsi looser olarak anılacaktı.

Madem o adamların iyi olduğunu ve forumda isteneceğini düşünüyorsunuz da (ki bence özellikle Avcı devre arası gelip bu şımarık tarftarın önünde kendini harcatmasın) bu adamların takımlarının kaç yılda inşa edildiklerini enden görmüyorsunuz? Bilic'in attığı temellerin üzerine Şenol Güneş daha da yukarıya taşıdı takımı. Oyuncu kalitesi de 3-4 yıl içinde yükseldi. Avcı da zaten öyle. Şenol Güneş'in de kurulmuş takımla bile derbi karnesi pek de parlak değil bu arada hatırlatayım. Bu adamları da hemen 10. haftalarda gönderselerdi hepsi looser olarak anılacaktı.
Bana göre bu iki isim ve Tudor arasında ki fark, bu iki hoca Başakşehir ve Beşiktaş macerasına başladıklarından beri iyi ve ümit verici oyun oynatıyorlar. Bir ek daha yapıyorum ismi geçen Bilic için, o bile aslında iyi bir Futbol oynatıyordu. Bana göre tek şansızlığı Beşiktaşın o zaman ki kadrosu idi.

Son düzenleme:
Bana göre bu iki isim ve Tudor arasında ki fark, bu iki hoca Başakşehir ve Beşiktaş macerasına başladıklarından beri iyi ve ümit verici oyun oynatıyorlar.

Tudor da ilk TS, Başakşehir ve BJK maçlarında kötü oynatmadı ki. Üstelik dediğim gibi Şenol bu takımı aldığında BJK kadro olarak Galatasaray ve Fenerbahçe kadar iyi oyuncuları olmadığı halde çok tempolu ve göze hoş gelen oyun oynuyordu. Şenol bir kademe artırdı. Şunu kabul ediyorum zaten ayrıca Şenol Güneş çok iyi bir hoca. Devre arası Terim veya Şenol Güneş gelirse tabiki insanlar tercih eder. Ama genelde gelmiyor bu hocalar sezon ortasında. Onlar da riske girmiyor. Ama itiraz edilen şu ki bu gitsin de kim gelirse gelsin mantığı. Hele yabancı büyük isimler sayıklayanalr var ki şaşıyorum.

Birincisi Biliç'in temel atmasına gerek yok.Şenol Güneş gittiği her takımda hemen hemen bütün oyunculardan yüzde 100'e yakın performans çıkartabilen birisi.En basitinden herkesin kazma dediği Burak'tan,şuanda yüzlerine bakılmayan Fernandao'dan,Ozan'dan,Volkan Şen'den şuandaki Babel'den Cenk'ten yüzde 100 oyuncu performansı çıkarmış bir adam.Yani temelle alakası olmayan bir durum Şenol Güneşin ki.A.Avcı da belli bir şablon kurup sürekli onu oynattığın için başarılı zaten.Bizim başımızdaki adamın şablonu nedir?Yani bizim oyun şablonumuz nedir?İkinci olarak Şenol Güneş bütün büyük maçları aldı demiyoruz zaten ama gereken kadarını almayı da başardı.Geçen sene bizi yendi,fenerle berabere kaldı depte kendi sahasında da son saniyede gol yedi.Yoksa o maçı da almıştı.En azından alması gerekenleri alabilecek kadar çapı var.Tudor feneri yense,başakla ve beşiktaşla berabere kalsa kim ağzını açıp laf ederdi adama söyler misin?Ama yok,adam alması gereken kadarını bile alamayacak çapta birisi.Ortada 12 varsa ve sen bunun 1'ini zor bela alıyorsan ve üstüne her maçta rezil kepaze oluyorsan sana tahammül edilmez.Bak bizim şampiyonluk havasına giremememizin başlıca nedeni bu büyük maçlarda dominasyonumuzun olmaması.Şayet bu kadar ezilip büzülmesek bu taraftar yine umutsuz olmazdı ama liderken bile şampiyon olacak havamız yoktu.Şuanda hiç yok

Son düzenleme:
Üst Alt