Sezon Ortasında Teknik Direktör Değişikliği Başarı Getirir mi? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Ortasında Teknik Direktör Değişikliği Başarı Getirir mi?

Evet, hiçbirimiz Tudor'dan memnun değiliz ben de dahil. Gitmesini ben de çok istiyorum ama şöyle geçmişe dönüp baktığımızda da sezon ortasında yapılan teknik direktör değişikliklerinin de fayda getirmediğini görüyorum. Günahı ve sevabıyla Beşiktaş ve Fenerbahçe'nin 3 puan önündeyiz hala. Beşiktaş maçındaki rezil futbol kabul edilemez ama sakin kafayla oturup, düşündüğümüz zamanda karşımızdaki takımın Şampiyonlar Ligi'nde lider ve üst üste 2 sene şampiyon olmuş bir takım olduğu gerçeğini de kabul etmemiz gerek. Fatih Terim'in sezon ortasında geleceğini sanmıyorum. Seçimden sonra, yeni yönetimle gelir muhtemelen. Terim haricinde, kısa vadede takımı toparlayacak ve Hamza Hamzaoğlu etkisi bırakabilecek teknik direktör kim olabilir sizce ?

Fatih Terim getirir. Başka biri bizi yarıştan düşürür. Terim kesin gelmicekse , Tudoru yollamanın bi manası yok. Ama Terim gelicek bence.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

''Beşiktaş maçındaki rezil futbol kabul edilemez ama sakin kafayla oturup, düşündüğümüz zamanda karşımızdaki takımın Şampiyonlar Ligi'nde lider ve üst üste 2 sene şampiyon olmuş bir takım olduğu gerçeğini de kabul etmemiz gerek''

Biz sadece Beşiktaş'a karşı mı aciz ve rezil bir futbolla farklı kaybettik? TS ve Başakşehir maçları adamdan sayılmıyor mu? O maçlarda da gayet ezik ve aciz bir futbol vardı. Yani öyle olayı sadece dünkü maça yıkmaya çalışmayın, çok fazla örnek var. Sorunun cevabına gelecek olursak yapacağın seçime bağlı ama bence Tudor'dan kötü olması çok zor.

Fatih Terim getirir. Başka biri bizi yarıştan düşürür. Terim kesin gelmicekse , Tudoru yollamanın bi manası yok. Ama Terim gelicek bence.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gelmez hocam, gelmeyecek ! Bu konuda yanılmayı o kadar çok istiyorum ki ama zannetmiyorum. Zamanında Adnan Polat kapısında yattı da gelmedi yinede. Biz duygusal bakıyoruz. Terim, Galatasaray'ın neferidir çağırdığımız zaman koşa koşa gelir diyoruz ama kazın ayağı öyle değil. Fatih Terim bu yönetimle çalışmak istemez. Aldığı yüklü tazminatıyla ve işsizlik maaşıyla emekliliğin tadını çıkarıyordur. Bahardaki seçimlerde, aday olacak güçlü isimlerden birinin seçim kozu olacak Terim.

Gelmez hocam, gelmeyecek ! Bu konuda yanılmayı o kadar çok istiyorum ki ama zannetmiyorum. Zamanında Adnan Polat kapısında yattı da gelmedi yinede. Biz duygusal bakıyoruz. Terim, Galatasaray'ın neferidir çağırdığımız zaman koşa koşa gelir diyoruz ama kazın ayağı öyle değil. Fatih Terim bu yönetimle çalışmak istemez. Aldığı yüklü tazminatıyla ve işsizlik maaşıyla emekliliğin tadını çıkarıyordur. Bahardaki seçimlerde, aday olacak güçlü isimlerden birinin seçim kozu olacak Terim.

İçimde bir his var bugün yarın FT nin 4. Dönemi diye manşetler görücez diyor. Bakalım. Sende az çok haklısın.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

transfer gerekiyor oyuncular arası rekabet gerekiyor, yedek külübemiz çöp.:confused::38573:
Erenle Selçuk'un bakkala gitmeye hali yok. Yasin ve sinan gümüş küçük takımlara üstünlük sağlayabiliyor ancak. Koray ahmet 2ligte anca oynayabilecek adamlar.
Yedek külübesi zenginleşmeli yoksa sadece Teknik direktör değişikliği olursa büyük saçmalık olur.

Son düzenleme:
Üst Alt