Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürülecek


Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme DüşürülecekSezon başında Fenerbahçe'nin yabancılarını satması filan bu diyaloglara inanmamızı kolaylaştırıyor ama eğer böyle şeyler olduysa hükümetin bundan habersiz olduğunu düşünmek saflık olur.Bu durumda Bakan Suat Kılıç'ın "düşme olmasın"söylemi havada kalıyor.Bizim gibi sadece adaletin yerini bulmasını bekleyenler , bir süre daha beklemeye devam edecekler galiba.Emin olun bu konuşmalardan hükümetinde haberi var. Bakan Kılıç 4 takımın küme düşürüleceğini bildiği için adı geçen kulüp takım taraftarlarının bence gazını almak için böyle bir hayali söylemde bulunuyor. Çünkü resmi görevlerde bulunan kişiler bilirlerki kurallar hiyerarşik olarak işler. Mesela Taburdaki emir bölüktede geçerlidir.
 
Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme DüşürülecekBizim yonetimin susma sebebi bundan demekki ve keltos Nihatin son haftadaki 58.madde diye israr etmeside.

Bence habere inanmayin
 
Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürülecekyerli ve genç oyuncu transferi yapıyorlar alt liglere hazırlıkAynısını dedim bugün.

Ziegler kiralık, yanılıyorsam düzeltin Yobo da ya kiralık ya 1 senelik mi ne alındı. Selçuk Şahin'in sözleşmesi bitiyor. Emre'nin bitiyor.

Aldıkları yabancı: Bienvenü. Fener yönetimi bilmiyor mu bu adamın seviyesini. Ama bu geliyor işte üstü GELMEZ. Kiralık gelir sene sonu gider.

Şimdi maaşı az yerlileri doldurmaya çalışacaklar takıma. Selçuk, Bekir falan daha ufak sözleşmelere imza atarlarsa kalırlar.Gökhan Gönül bu sene niye rezil? Sene başı gidecekti, kaçacaktı, yönetim izin vermedi çünkü yabancı takımlar aptal mı, az bonservis önerdiler.
 
Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürüleceksampiyon olursa cok daha rahat düsürür maaben sizi coktan düsürmüs olmaliydim ama buraya kadar getirdim, sampiyon oldunuz, seneye sampiyonlar ligindesiz, birsürü para var vs vs der, düsürür ama fb sampiyon olamaz, gerci play offta hakemler sampiyon yapabilir de fb yi, belli olmaz
 
Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürülecekyıl sonunda düşürme istemelerinin nedeni feneri şampiyon yapmak bence, her halükarda bir fazla vermiş oluruz mantığı.
 
Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürüleceko zaman bu dönem önemli.bu transfer döneminde pahallı yabancı alırlarsa bilinki garanti aldılar düşmeyecekler
 
Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürülecekfener en byuk kaosu bu konuda yasar, evladımız dedikleri cogu futbolcudan darbe yiyebilirler, volkan bence kacmazda, alex gidermi diye düşünmüyo değilim, tam da heykeli dikilmişken:D:Dzaten alex küme düşmede kaçarsa o heykeli münasip bi tarflarına dikerler artık:asd:
 
Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme Düşürülecekşuanki fb yönetimine büyük iş düşüyor , eğer sene sonuna kadar 300 milyon doları aşkın borcu olan fenerbahçe'yi küçültemezlerse kulüp iflas bile edebilir.
 
Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme DüşürülecekSimdi Muhammet kardes; kisacasi 4 takim dusecek, bunlarin 3u STSL'den. Sivas, MIY, Fener. Ve Giresun. ?
 
Cevap: Sezon Sonu 4 Takım Küme DüşürülecekEmin olun bu konuşmalardan hükümetinde haberi var. Bakan Kılıç 4 takımın küme düşürüleceğini bildiği için adı geçen kulüp takım taraftarlarının bence gazını almak için böyle bir hayali söylemde bulunuyor. Çünkü resmi görevlerde bulunan kişiler bilirlerki kurallar hiyerarşik olarak işler. Mesela Taburdaki emir bölüktede geçerlidir.Ben de böyle düşünüyorum.Bu şekilde bakınca yavaş yavaş taşlar yerine oturuyor.

-Genç oyunculara yönelmeleri,

-Yabancı oyuncularını satmaya bakmaları,

-Bakan Kılıç'ın gaz alması

Ve de en önemlisi;

-Bizim yönetimin bu salvoların hiç birine yanıt vermeye tenezzül etmemesi...Kendi pisliklerinde boğulacaklar sonunda, ahlaksızlar!
 
Üst Alt