Sezon Sonu Kimler Satılmalı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Sonu Kimler Satılmalı?

Sorumuz açık, sizce sene sonu kimler takımdan gönderilmeli?

Önce yönetim ve baştaki malum şahIS gitmeli orası herkesçe çok açık bir şekilde bilinen bir gerçek. Eğer yeni bir yapılanma olacaksa baştaki yağlı beceriksiz ve elemanlarının gitmesiyle olmalı hepimizin bildiği üzere. Eğer onlarla bir yapılanmaya gidersek bu ciddi anlamda bizim sonumuz olur bence.

Futbolculara gelecek olursak bence Sneijder, Chedjou, Balta, Semih, Selçuk, Tolga, De Jong, Sabri, Cavanda, Serdar Aziz kesinlikle gönderilmeli. Poldi gitti zaten.

Bruma ve Rodrigues tutulmalı kanaatindeyim ama özellikle Bruma'ya da fahiş bonservis bedelleri ödenirse, özellikle 20 milyon euro gibi bedeller ödenirse o da gönderilebilir. Şahsen Muslera'nın satılmasına kesinlikle karşıyım, mutlaka tutulması gereken tek oyuncu diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
Sorumuz açık, sizce sene sonu kimler takımdan gönderilmeli?

Önce yönetim ve baştaki malum şahIS gitmeli orası herkesçe çok açık bir şekilde bilinen bir gerçek. Eğer yeni bir yapılanma olacaksa baştaki yağlı beceriksiz ve elemanlarının gitmesiyle olmalı hepimizin bildiği üzere. Eğer onlarla bir yapılanmaya gidersek bu ciddi anlamda bizim sonumuz olur bence.

Futbolculara gelecek olursak bence Sneijder, Chedjou, Balta, Semih, Selçuk, Tolga, De Jong, Sabri, Cavanda, Serdar Aziz kesinlikle gönderilmeli

Bruma ve Rodrigues tutulmalı kanaatindeyim ama özellikle Bruma'ya da fahiş bonservis bedelleri ödenirse, özellikle 20 milyon euro gibi bedeller ödenirse o da gönderilebilir. Şahsen Muslera'nın satılmasına kesinlikle karşıyım, mutlaka tutulması gereken tek oyuncu diye düşünüyorum.

Muslera hariç herkese çıkışı gösterelim diye düşünüyoum

SNEIJDER
SELÇUK
TOLGAVAT

saniye düşünülmemeli.

sabri, dejong, carole,cavanda da satılamayacağı için ümitsizim.
hakan baltaya da antrenörlük falan teklif edin altyapıya gitsin

• Selçuk İnan
  • Chedjou
  • Hakan Balta
  • Semih Kaya
  • Nigel De Jong
  • Cavanda
  • Eray İşcan
  • SABRİ SARIOĞLU

Bunlarla yollar ayrılabilirse bence müthiş olur ama gerçekçi baktığım zaman yarısı anca gönderilir kalan yarısıyla sözleşme yenilenir.

Yönetim gitmeli önce yönetim gitmedikçe kimi yollarsan yolla daha kötüsünü alırlar.Yönetim değişirse eray sabri selçuk chedjou hakan balta cavanda semih bunlar temizlendikten sonra sonlara doğru da sneijder de jong falan satılabilir.Hatta iyi bir yönetim gelirse brumayı da iyi bir rakama satıp scout transferleri yapılabilir.Ama önce yönetim.Yönetim gitmedikçe futbolcu satmanın bir mantığı yok.

Muslera
Ahmet C
Serdar A
Semih
Tolga
Garry
Bruma
Linnes
Eren
Carole

Disinda herkes gitsin.. Aslinda Muslera haric hepsi gidebilir ama bunlarin cogu yeni alindi felan diye gonderemezler diye dusunuyorum... Bu yuzden bunlarin uzerine kadroyu tamamlamak lagzim

Cenk Gönen --> İyi Bir Yedek Kaleci Bulunursa Satılmalı
Semih Kaya --> Satılmalı
Aurelien Chedjou --> Sözleşme Sonu
Hakan Balta --> Teşekkür Edilmeli
Luis Pedro Cavanda --> Satılmalı
Sabri Sarıoğlu --> Sözleşme Sonu
Nigel De Jong --> Satılmalı
Selçuk İnan --> Satılmalı
Yasin Öztekin --> Satılmalı (Garry'nin önüne bir transfer yapılmalı.)
Wesley Sneijder --> Üzülerek , satılmalı
Josue --> Kiralama Sonu
Sinan Gümüş --> Kararsızım , teklif varsa para kazandırsın yeter , satılmalı.
Lukas Podolski --> 2.6 Mn € Satıldı

___

Kiradan Dönen İsimler ;
Ryan Donk --> Satılmalı
Umut Gündoğan --> Satılmalı
Tarık Çamdal --> Satılmalı
Emrah Başsan --> Alternatif Olabilir Performansına Bağlı
İsmail Çipe --> Sezon Başı Performansına Bağlı
Salih Dursun --> Satılmalı
Volkan Pala --> Satılmalı
Oğuzhan Kayar --> Satılmalı

Takımda çok çürük var satmaktan ziyade ceplerine para koyup yollayacağız gibi. Selçuk wesley de jong hakan sabri eray cavanda chedjou seneye takımda olmamalı

Şuanda kirada olanların hepside yollanmalı

Üst Alt