Sezon Sonu Transfer Harekatı


Bence bu sezon sonu, geçen yıl olduğu gibi çok fazla transfer yapmamıza gerek yok. Kazım Kazımdan hali hazırda kurtulduk Baroş, Servet ve Sabri' den kurtulduğumuz an. futbolcu ücretlerinde yıllık en az 6 milyon euro tasarruf etmiş oluruz. Ayrıca sezon sonu Ayhan Akmanın da futoblu bırakacağını düşünürsek bu rakan 7 ye yaklaşır. Pino ve Stancu' yu da satabilirsek bu rakam 10 milyon euroya yaklaşır. Yılda 10 milyon euro Messi' nin bile maliyetini karşılar. :):)Bence bir transfer yapalım ama öyle biri olsun ki hagi gibi bizi başarıdan başarıya taşısın.Önerisi olan???
 
Cevap: Sezon Sonu Transfer HarekatıBence bu sezon sonu, geçen yıl olduğu gibi çok fazla transfer yapmamıza gerek yok. Kazım Kazımdan hali hazırda kurtulduk Baroş, Servet ve Sabri' den kurtulduğumuz an. futbolcu ücretlerinde yıllık en az 6 milyon euro tasarruf etmiş oluruz. Ayrıca sezon sonu Ayhan Akmanın da futoblu bırakacağını düşünürsek bu rakan 7 ye yaklaşır. Pino ve Stancu' yu da satabilirsek bu rakam 10 milyon euroya yaklaşır. Yılda 10 milyon euro Messi' nin bile maliyetini karşılar. :):)Bence bir transfer yapalım ama öyle biri olsun ki hagi gibi bizi başarıdan başarıya taşısın.Önerisi olan???Düz mantığın bu kadarı..
 
Cevap: Sezon Sonu Transfer Harekatıİlk paragrafın son cümlesine kadar ciddi okuyordum ki son cümleyi okuyup sesli güldüm.Güzel bir girizgah nasıl mahvedilirin örneğiyle beraber,(ağzı sulanma efekti)"Bize tek yıldız yeter öeeh" psikolojisindeki taraftarında örneği olmuş.Arkadaş Sabri gider diyosun Eboue'nin yedeği kim olacak.Servet ne kadar kazma olsa da Türkiye'nin hala en iyi Türk stoperlerinden birisi.Baros'u sattın,yerine kimi alacaksın ve onun yedeği kim olacak?...diye sorarlar adama.
 
Cevap: Sezon Sonu Transfer HarekatıBence bu sezon sonu, geçen yıl olduğu gibi çok fazla transfer yapmamıza gerek yok. Kazım Kazımdan hali hazırda kurtulduk Baroş, Servet ve Sabri' den kurtulduğumuz an. futbolcu ücretlerinde yıllık en az 6 milyon euro tasarruf etmiş oluruz. Ayrıca sezon sonu Ayhan Akmanın da futoblu bırakacağını düşünürsek bu rakan 7 ye yaklaşır. Pino ve Stancu' yu da satabilirsek bu rakam 10 milyon euroya yaklaşır. Yılda 10 milyon euro Messi' nin bile maliyetini karşılar. :):)Bence bir transfer yapalım ama öyle biri olsun ki hagi gibi bizi başarıdan başarıya taşısın.Önerisi olan???Birisi şunun üzerine Toprak Atsın.
 
Cevap: Sezon Sonu Transfer HarekatıBaros yedek kalmalı ve satılmamalı.Pino'nun bizim takımda işi yok.Stancu sene başı denenir direk gönderilir yine bence.Culio bizim çapımızda değil tıpkı Stancu gibi.Pino allah korusun.Transfer Planlaması1- Yabancı Sol bek

2- Yerli Stoperveyahut tam tersi ama bu durum daha az güç katar.3- Yerli Orta Saha

4-Yabancı Sağ/Sol Forvet (en fazla bütçe buraya ayırılmalı en az 10 Milyon Euro'luk bir değerde oyuncu kadroya katılmalı.Eğer boşta ki isimlerden Farfan,Malouda ikna edilebilirse tabi iş değişir).

5- Yabancı Forvet ( Elimizdekilerden farklı, araya iyi koşu yapan,top tekniği yüksek ve sırtı dönük oynayabilen bir isim olmalı kısaca Baros+Elmander olmalı)Ama önce kazanılması gereken bir şampiyonluk var.
 
Cevap: Sezon Sonu Transfer Harekatıbeyler o değilde şimdi shaqiriyi almayarak yaklaşık 30 milyon avroluk bi kar yaptık bilmem farkındamısınız???
 
Üst Alt