Sezon Sonu Transfer Harekatı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Sonu Transfer Harekatı

Cevap: Sezon Sonu Transfer Harekatı

Bence bu sezon sonu, geçen yıl olduğu gibi çok fazla transfer yapmamıza gerek yok. Kazım Kazımdan hali hazırda kurtulduk Baroş, Servet ve Sabri' den kurtulduğumuz an. futbolcu ücretlerinde yıllık en az 6 milyon euro tasarruf etmiş oluruz. Ayrıca sezon sonu Ayhan Akmanın da futoblu bırakacağını düşünürsek bu rakan 7 ye yaklaşır. Pino ve Stancu' yu da satabilirsek bu rakam 10 milyon euroya yaklaşır. Yılda 10 milyon euro Messi' nin bile maliyetini karşılar. :):)

Bence bir transfer yapalım ama öyle biri olsun ki hagi gibi bizi başarıdan başarıya taşısın.

Önerisi olan???
:bansign:

oğlum hala transfer mi diyonuz 10 milyona 5 hakem 8 takım ayarladık mı şampiyonuz kasmaya gerenk yok seneye çözüm burada(nasılsa şike serbest değil mi)

Stancu'nun macini izledin mi hic yoksa sadece attigi gol sayisina mi bakiyorsun?

Ben izledim kac kere kendisini. Lesh ötesi oynuyor. Zaten forvet'te degil, hocasi sag acikta oynatiyor. Gelmesini istemiyorum, umarim 3-4 milyona satabiliriz. Gelecek olursa da, 2. yedek olacak kapasitede ancak. CL'de Stancu'ya güvenip yola cikilmaz.

izledim ben de beğenmedim ama barosu da beğenmiyorum şu an istikrar yok bize zaten baros ve stancudan çok daha iyi bir forvet lazım

sen de barosu messi zannetmeye devam et çok abartıyorsun barosu adam kaç senedir kayıp katkısı yok reel olun artık

messi zannetmiyorumda, adamın ne kadar muthis bir forvet oldugunu farketmemenize sasırıyorum :) yerine gelecek oyuncu size sac bas yolduracak, Baros'un girebildigi pozisyonların %1'ine giremeyecek tak edecek ondan sonra, fakat tren istasyonu terketmis olacak tabiki.

Baros %100 olarak kalmalı Drogba falan gelmedigi surece.

abi biz baros düşmanı değiliz ama körü körüne baros dokunulmazdır havası var bazı arkadaşlarda barosu eleştirmek beğenmemek gayet doğal yaptığı bir olay yok kaç senedir miadını doldurdu
Baros giderse Stancu tarzi adam gelir diye cekiniyorlar herhalde ,ben yaza iyi transfer yapilacagina inaniyorum

messi zannetmiyorumda, adamın ne kadar muthis bir forvet oldugunu farketmemenize sasırıyorum :) yerine gelecek oyuncu size sac bas yolduracak, Baros'un girebildigi pozisyonların %1'ine giremeyecek tak edecek ondan sonra, fakat tren istasyonu terketmis olacak tabiki.

Baros %100 olarak kalmalı Drogba falan gelmedigi surece.

bize hızlı genç kuvvetli bir forvet şart artık eğer gerçekten başarı isteniyorsa clde. takımda elmander varken yakın tarzda berbatov mesela mantıksız bir transfer olur doumbia gibi adam lazım bize o zaman hem elmander daha iyi oynar

Baros ilk sezonunda gol kralı oldu. İkinci sezonunda FB derbisine kadar ligde ve avrupada gollerini yine atıyordu. Klüp tarihinin en kötü sezonunda sadece 17 macta 9 gol attı. Bu sezon da Elmander ve Selcuk'la beraber attığı gollerle ligin en golcü takımı olmamıza katkı sağladı.

Bu mu katkısı olmayan Baros ?

bize hızlı genç kuvvetli bir forvet şart artık eğer gerçekten başarı isteniyorsa clde. takımda elmander varken yakın tarzda berbatov mesela mantıksız bir transfer olur doumbia gibi adam lazım bize o zaman hem elmander daha iyi oynar

genc dedigin 23 24 yasındaysa kalsın. hız da okadar onemli digil, kanat digil sonucta.. bize pozisyon koklayan, fırsatcı, nerde durması gerektigini nereye kosması gerektigini bilen forvet lazım. [Baros'u tarif ettim farkındaysan, ki Baros hızlı, presinden rakip defansı yıpratmasından bahsetmiyoruz bile]

Baros ilk sezonunda gol kralı oldu. İkinci sezonunda FB derbisine kadar ligde ve avrupada gollerini yine atıyordu. Klüp tarihinin en kötü sezonunda sadece 17 macta 9 gol attı. Bu sezon da Elmander ve Selcuk'la beraber attığı gollerle ligin en golcü takımı olmamıza katkı sağladı.

Bu mu katkısı olmayan Baros ?
son 3 sezonda Tum bile daha fazla gol atmis ligde zaten 10 gol atmakla super forvet olunmuyor , ilk sene 20 gol atip kral oldu ondan sonra piyasada yok.Sakatliksa evet Linderoth da iyi adamdi ama futbolda bunlar var ,ben Baros'a guvenmiyorum ve yalniz olmadigimi dusunuyorum.

yedek sağbeki satıyoh

yedek stoperi yolluyoh

as forveti satıyoh

yerlerine bi tane hagi alıyoh

bu oyuncunun da sadece maaşı kafamızdaki soru işareti

bonservis önemli değil

Bir solbek, bir ortasaha, bir de hucum oyuncusu lazim su takima. Baros ve Melo da kalmali kesinlike.

San Siro'ya, Barnebeau'ya giderken

Eboue-Semih-Ujfa-Criscito

----------Diame-----

----Melo--Selcuk---Engin

---------Gourcoff------

---------Elmander------

Daha kolay maclarda ikili forvet oynariz tabi.

Eboue-Semih-Ujfa-Criscito

----------Diame-----

----Melo--------Selcuk---

---------Gourcoff------

---Baros----------Elmander----

"Stancu iyi" diyeni ihraç ederim, fikre saygım var ama sizin de fikre saygınız olsun, fikir fikirliğinden utanıyor onu duydukça.

yerli stoper ( ne bileyim)

yabanci sol bek (figueroa)

yabanci forvet (barosu gönderip aliriz)

yerli orta saha (veysel sari)

yerli kanat (yasin öztekin)

hamit altintop ( 2 milyon)

yasin 0

veysel 1

hamit 2

figueroa 0

3 milyon harciyoruz + stoper tamamdir

bukadar yeter fazlaliklari göndeririz olur biter.

Üst Alt