Sezon Sonunda Sözleşmesi Biten Oyuncular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezon Sonunda Sözleşmesi Biten Oyuncular

Bütün Ligler Mevcut,Burdan bakabilirsiniz..Ocak ayında yapılmış..Belki sözleşmesini uzatan oyuncularda vardır...

2010-11 End Of Season Bosman List: All The Players Available For Free In Europe This Summer - Goal.com

Benim birkaç tane seçtiğim oyuncu şunlar, Sözleşme uzattılar mı? Bilgim yok.Baya yıldız oyuncularda var çok uçmadım.

Landry N'guemo

Taye Taiwo

Johan Elmander

Alberto Lopo

Juan Albin

Javad Nekounam

Hamit Altıntop

Piotr Trochowski

Srdjan Lakic

Malik Fathi

Arkadaşlar sizlerinde bildiği varsa burada paylaşalım..

672.jpg

680.jpg

687.jpg

Cevap: Sezon Sonunda Sözleşmesi Biten Oyuncular

malik fathi ve hamit bize faydalı olacak isimler hemde yerli statüsünde ikiside

Şunuda söylemek istiyorum.Aynı zamanda klübünde sürekli oynayan isimleri yazdım.aBir kaç oyuncuyu bedavaya bitirip.Diğer transferlerede yüklü para verip alabiliriz..

Hübschman

Yarmolenko

Yalnız Lakic gelecek sezondan itibaren Wolfsburg da diye biliyorum

Malik Fathi sol bek değil mi ?

Hiç düşünülmeden alalım iyi veya kötü Türk statüsündedir zaten. Hakan Balta'dan 12312312 kat iyi olduğunu şimdiden söyleyebilirim.

Bizden biten kimler var ki? Barış ve Ayhan'a kesin dersek eğer, başka sözleşmesi biten kim var Türk olarak?

Kievdeki Yarmolenkonunda bitiyor görüküyor..Uzattımı bilmiyorum..Busene çok formda..

Tunayda var unutmamalıyız..Milli takıma çağrıldı..Orda bir patlama yaparsa daha alamayız.

Malik Fathi Türk statüsünde değil.. Fener sanırım alacaktı öyle olsaydı. Yabancı statüsünde..

+

Bosingwa

Pirlo

Nigel Reo - Coker

Cesar Delgado

Mehmet Ekici

Ayrıca Trabzonspordan Selçuk İnan - Egemen Korkmaz - Ceyhun Gülselam üçlüsü sezon sonu serbest kalıyor. Bu üçlüden birileri muhakkak alınmalı hatta hepsi.

trochowski-hamit orta ikilisi ne güzel olur. defansa n'guemo, forvete elmander. hepsi bedava alabilene :D

böyle bedava adamları alabilmemiz için yıllık ücretlerinin çok olması gerekiyor. Bizde nerde ona o kadar para verecek anlayış. Bizim şu 2 milyon tavan ücret uygulamasını kaldırmamız lazım. Bir kaç oyuncu dışında 2 milyon alan adam yok. Neıll için 1,5 milyon alan defans adamı mı olur dıyolar. Olur kardeşim olur. Daha fazla alan da olur. Verip alacaksın. Verip almazsan işte böyle 11. oluruz.

bence biraz akılcı davranılmalı

basit bir hesapla her türlü karlı çıkacağımızı gösteriyim

mesela selçuk inana 3 milyon euro versek bence gelir bize

bu 3 milyon çok gelebilir size ama şunu düşünün size deselerki "selçuk inan yıllık 2 milyon istiyo trabzonda bonservis olarak 3 milyon euro" kabul etmezmisiniz ?

toplam maliyet 3 yıllıktan hesaplarsak 2+2+2+3=9 milyon euro . bonservissiz alıp 3 milyon gibi para verirsek 3+3+3=9 milyon euro maliyet aynı

aynı şey hamit için de geçerli

hamit selçuk gibi oyuncularla iskeleti oluşturmamız lazım

böyle bedava adamları alabilmemiz için yıllık ücretlerinin çok olması gerekiyor. Bizde nerde ona o kadar para verecek anlayış. Bizim şu 2 milyon tavan ücret uygulamasını kaldırmamız lazım. Bir kaç oyuncu dışında 2 milyon alan adam yok. Neıll için 1,5 milyon alan defans adamı mı olur dıyolar. Olur kardeşim olur. Daha fazla alan da olur. Verip alacaksın. Verip almazsan işte böyle 11. oluruz.
Örnek lugano kaça neill kaça oynuyor değilmi?Ha bu demek değil neille lugano veya pique nin maaşı kadarücretverirsen o denli yararlı olacak.Yıllık 3-3.5 milyonu hak edeceğine inandığın adamı alıp oynatacaksın o zaman.

John Mensah

Kazenga LuaLua

Sidi Keita

Taye Taiwo

Ruper

Mahamadou Diarra

Diego Castro

Piotr Trochowski

Ivan Rakitic

Andrea Barzagli

Hamit Altintop

Anthony Vanden Borre

benim dikkatimi çekenler bunlar, iş yapar bu adamlar ama kaçı gelir kaçını bize bırakırlar bilinmez.

Üst Alt