Sezonun İlk Maçına Gitmeme Fikri ! -> İPTAL EDİLDİ | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezonun İlk Maçına Gitmeme Fikri ! -> İPTAL EDİLDİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tribündergi'de başlayan bir kampanya var, sezonun ilk maçında bütün statlar boş kalsın diye.

İçeride olur dışarıda olur farketmez, sezonun ilk maçı statlar bomboş olmalı.

Deplasmandaysak deplasman bölümünü, içerdeysek tüm stadı bomboş bırakmalıyız.

Çünkü artık ligde şike serbest, çünkü artık Fenerbahçe > TFF.

Artık uyanmanın vakti geldi !

Yönetim uyuyor, ebedi dostumuz diyor. Fenerbahçe gibi şikeciler hiçbir zaman bizim dostumuz olmamıştır ve olmayacaktır !

Ben yarın itibariyle GSMobile ve GS+bonus'u iptal ettiriyorum, kombine falan almayacağım.

Metris'tekilerin yazdığı seneryoları kulüp başkanlığı koltuğundakilerin yönetmesi, sahadakilerin oynaması kanıma dokunuyor.

Ben artık gözümü açtım, şerefsizce oynanan ligi biz şerefli Galatasaray taraftarı olarak izlememeliyiz.

TFF'nin yönetiminde oynanan hiçbir resmi maçı izlememeliyiz. Umarım birileri anlar kimle uğraştıklarını.

Artık Türk Futbolu'nda hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır, olmamalıdır !

----------

Edit: Siz de sitemlerinizi https://www.galatasaray.org/bize_ulasin.php 'a iletebilirsiniz.

Cevap: Sezonun İlk Maçına GİTMİYORUZ !

bu federasyon mhk vs. olduğu surece ben artık sadece iskoç ligini izleyeceğim. yazık sana Galatasaray'ım.

bunlara ses çıkartacak kimse yok mu be bu şerefsizler her kuruma her yönetime el atmışlar

Bence tüm sezon için böyle bir uygulama yapılmalı.Kulüpler paralarına zarar gelmedikçe takmaz protestoları.Ancak tüm sezon uygulanırsa bir şeye yarar.Tabii yapılacağınada inanmıyorum.

TFF nin mail adresi varmı ben bulamadımda sövüp saymak istiyorum :mad:

Maça gitmeyi bırak, bundan sonra futbol ile olan ilişiğimi keseceğim. Bu olay çözülene kadar, paranın hükmü sona erene kadar Türk futbolu benim için ölüdür.

Bundan sonra bu lig benim içinde bitmiştir. Zaten Fenerbahçe'yi savunan bir de başkanımız var ki, elimizden birşey gelmez.

Elimden gelen de, bu ligi izlemeyeceğim, Digitürk almayacağım, bu lige sponsor olan her firmayla ilişiğimi keseceğim. Yarın gidip Avea hattımı da iptal ettireceğim.

Ben de futboldan uzak kalmak için elimden geleni yapacağım, doğru kararlar alınmadığı sürece maç izlemek falan da istemiyorum.

onun yerine Arena'da organize olalım 40000 bin kişi tff ve aydınlar aleyhinde bağıralım!!

İlk maç mı ? b en hiçbir maça gitmeyeceğim artık . Her gittiğimiz maç Federasyonun pisliğini kabullenmektir!

Gömün bu sezon futbol aşkınızı mezara Renkdaşlar!!

Aşk'ta kumar olmaz..Aşkta hesap olmaz .. Hele hele aşk satılık ise .. Futbol aşkı nı öldürdü bu şahsiyetsizler.

Tutuklu adam TFF başkanına talimat veriyor.Ben bundan sonra Türkiye'de futbol izlemem.

Hiç bir şey olmamış gibi davranmak suça ortak olmaktır benim gözümde, bu yüzden en ciddi şekilde tepkimizi göstermek zorundayız.

Anlamam arkadaş ben ayıp mayıp.

Sen git sahtekarlık yap, milleti koyun yerine koy ve tiyatro izlet. Ben de para ödeyeyim, futbola yatırım yapayım. Ne güzel Dünya değil mi?

Ya şimdi diceksiniz bana senin bu yönetimle alıp veremediğin ne diye.Yönetimle alıp veremediğim yok ama hiçbirşeye ses çıkarmayan bir başkanda istemiyorum ben.Bir haksızlık oldumu sesini çıkartacak,taraftarını hareketlendirecek bir başkan istemek çok mu yanlış.Centilmenlik falan hikaye ya.Adamların Cemal Nalga olayında yaptıklarını ne çabuk unuttuk???

Onun için #unfollowgalatasaraysk 1-2 günlüğüne twitter hesabı olanlar bunu yaparsa sesimizi duyururuz bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt