Sezonun Kırılma Noktaları - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sezonun Kırılma Noktaları

Bugün bu takım son hafta şampiyonluk kaybetti.
Biz winner bir takımız, bir geleneğimiz var demekle olmaz çıkıp sonuna kadar göstereceksin bunu. Koskoca Galatasaray bugün çıkıp ne kadar gerekiyorsa o kadar gol atamıyorsa, bütün sorumlulular hoca yönetim vs komple istifa etmelidir. Geçen maç çıkıp şampiyon olmuşcasına demeç vermeyi biliyorsanız, bugünde çıkıp istifa etmeyi bileceksiniz kardeşim kimse kusura bakmasın.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Birçok kırılma noktası var da bence şu son 3 haftanınki tjk'ye 4. golü saplamamış olmamız
3.golden sonra takım öyle bir saldı ki o gün de hayret etmiştim
4ü atsak şu an şampiyonduk direk
sezonun sonunda kırılma noktası olmaz rtaş

-Stoper hatalarımız
-Yanlış oyuncu tercihleri
-Çift forvet merakı
-Belhandanın dehlenmesi
-İlk yarı transferlerin gecikmesi bunlar hepsi neden

sezonun sonunda kırılma noktası olmaz rtaş

-Stoper hatalarımız
-Yanlış oyuncu tercihleri
-Çift forvet merakı
-Belhandanın dehlenmesi
-İlk yarı transferlerin gecikmesi bunlar hepsi neden

2.5 senedir yapilmayan hedef transferler. Onu da ekleyelim. Oyuncu satmaktan aciz, network'u olmayan bir yonetim. Terim gitsin, genc Alman gelsin.. Adami taslarsimniz ikinci gun bak su ortamda gencler (lafim diger arkadaslara Emre senin yazdiginla alakali degil).

Karagümrük, Rize maçlarında son dakikalarda yenilen goller

İçeride Kayseri maçında onlarca gol kaçırıp 2-0' dan 2-2'ye gelen maç

Özellikle Kerem'in son dakikalarda ayrı maçlarda kaçırdığı 4 yüzde yüz gol pozisyonu

Belhanda'nın gönderilmesi

Hocanın gereksiz çıkışları ile aldığı cezalar ve puan kayıpları

Yönetimin siyasiler ile ters düşmemek için çizdiği yol

Beşiktaş'a verilmeyen ama bize verilen kartlar, penaltılar

Beşiktaş rakip kalecilerinin kollarının yok olması!?

7-0 biten Beşiktaş-Hatay maçı

Donk'un seks partileri

Rakiplere kendi kendimize attırdığımız goller

Kurye ile lisansı yetiştirilen Ghezzal,

Bu liste böyle uzar ve gider. Kısacası ilginç bir sezondu.

2.5 senedir yapilmayan hedef transferler. Onu da ekleyelim. Oyuncu satmaktan aciz, network'u olmayan bir yonetim. Terim gitsin, genc Alman gelsin.. Adami taslarsimniz ikinci gun bak su ortamda gencler (lafim diger arkadaslara Emre senin yazdiginla alakali degil).
hocaya destek olan yönetim çıksa çoktan şampiyonduk allah razı olsun hoca da güzel sattı işbirliği içinde üzdüler bizi

belhanda akbabadan kötü topçu mu tek bir kelime ile yorumlayalım
Değil.Belhandanın Emre Akbabadan daha iyi futbolcu olması senin rezil futbol oynadığın gerçeğini değiştirmiyo.Kendinize Belhandayı savunmak için yer arıyorsunuz.Yönetimin yaptığı hataları herkes kabul ediyo da sezonun kırılma noktası falan değil Belhandanın gönderilmesi.Belhanda varken de müthiş oynamıyordu bu takım.

Bence kirilma noktası karagümrük ve rize maclarında berabere girdiğimiz son dakikalara sacma sapan anlamsiz bi sekilde saldirip 1er puani birakmak oldu. O puanlarin ne kadar kiymetli olduğunu şimdi anlıyoruz

hocaya destek olan yönetim çıksa çoktan şampiyonduk allah razı olsun hoca da güzel sattı işbirliği içinde üzdüler bizi

Satti diyemem Emre, FT bu o da ayri bir ego. Wellbeck gol atti, su adami 2 senedir istiyor Terim mesela. Gol artinca yazayim dedim. Istediklerini yapmayinca hocanin'da sirazesi kaydi ama bak sey cok onemli, haklarinin savunulmasi, oyunculara destek olma. Bir taraftan les herif Nur Cebi'ye bakiyorum bir de bizimkilere.. Adam 3 haftadir bildigin saha disi bjk adina savas verip durdu.

Winner olan taraftarmış aslında. 2 sezondur bunu öğrenmiş olduk.

Redmi 5 Plus cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bugün bunu iliklerimize kadar hissettik sanırım. Geçen hafta rakibin puan kaybetti diye heyet halinde çıkıp şampiyon olmuş gibi konuşmadınız mı? Hadi istifa edip defolup gidin bütün yönetim ve teknik heyet. Ardaya Fatih hoca ikiside kaybeder merak etme, MAYISLAR BİZİMDİR diye demeç verdirtmeyi biliyorsanız, kaybettiğinizde MAYISTA DEFOLUP GİTMESİNİ BİLECEKSİNİZ.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Değil.Belhandanın Emre Akbabadan daha iyi futbolcu olması senin rezil futbol oynadığın gerçeğini değiştirmiyo.Kendinize Belhandayı savunmak için yer arıyorsunuz.Yönetimin yaptığı hataları herkes kabul ediyo da sezonun kırılma noktası falan değil Belhandanın gönderilmesi.Belhanda varken de müthiş oynamıyordu bu takım.
Ben de savunmak için yer aramıyorum rtaş iyisiyle kötüsüyle sürekli eleştirimizi yaptık bir oyuncuyu kovmak takımı da etkiler biraz da böyle düşünsek kırılma noktasını hatay bjk maçındaki farka bağlayanlar var. Kıstas alırsam çok büyük kırılma noktası

Üst Alt