# Shabani Christophe Nonda - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yahu bir olumlu bir hareket dahi olmaz mı kardeşim.İyice hantallaşmış Nonda.Bundan sonra ondan verim alabileceğimizi zannetmiyorum.

Skibbenin İsimlere Önem Verip Onları Oyuna Sokmaması Lazım.

Yorulan Barosun Yerine Yaseri Sokup Press Gücünü Arttırmasını Beklerdim.

Barosun Ölüsü Nondadan Daha Çok Koşar.

Nonda çok şaşırtıyor inanılmaz ağırlaşmış adamı geçer kontra yaparız diyorum ama mecali kalmamış birde yönetim sözleşmesini uzattı olacak iş mi bu sene derhal gönderilmeli...!!!

Nonda’dan veda sinyali

Yedek kulübesine mahkum olan Kongolu golcü, menajerinden takım bulmasını istedi.

GALATASARAY’da teknik direktörlüğe Michael Skibbe’nin gelmesinden sonra gözden düşen ve yedek kulübesine mahkum olan Shabani Nonda’dan veda sinyali... Geçen sezonki şampiyonlukta büyük payı olan Kongolu golcü, Baros ve Kewell’ın gelişiyle birlikte ikinci plana düşerken menajerinden kendisine kulüp bulmasını istedi.

Yakın çevresine oynamadığı için huzursuz olduğunu belirten Shabani Nonda’nın devre arasında başka bir takıma gitmeyi kafasına koyduğu belirtildi. Nonda gibi yedek kalan Ümit Karan’ın ise sezon sonuna kadar sabredeceği, daha sonra başının çaresine bakacağı belirtildi.

Hürriyet

Ben Nondayı anlıyorum surekli yedek, oyuna Baros yerine girdiğinde ise zaten Baros 2 gol atmıs oluyor Baros u alkıslatmak için oyuna alıyo Nondayı yani o saaten sonra ben ne yaparsam yapıyım hiçbirsey değişmiyecek diye dusunuyo bence ve buda artık Nondanın miladının doldugunu gosteriyo umarım devre arası gider

Bence ilk yarı çok iyiydi. İkinci yarı oyundan düştü. Özellikle gol attığımız dakikalarda ortasahada top çaldı, iyi pas dağıttı. Ama dediğim gibi ikinci yarı fiziksel olarak kötü durumda olduğu için oyundan düştü.

Üst Alt