Shameless | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shameless

[attachment=9986:Shameless-1-sezon.jpg]

Chicago'nun varoş bir semtinde geçen dizi altı çocuk ve bir babadan oluşan Gallagher ailesinin zaman zaman komik, çoğu zamansa yürekleri burkan hayatlarını anlatılmaktadır. Evin reisi olan Frank Gallagher ise sahtekar, alkolik, ve utanmaz bir babadır. Dizide ailenin ve her bireyin kendi içinde yaşadığı maceralar anlatılmaktadır.

Dizinin 5. sezonu onaylanmıştır ve Ocak 2015'te başlayacaktır. Amerika'da Showtime, Türkiye'de e2'de yayınlanmaktadır.​

Ekli dosyalar

• Shameless-1-sezon.jpg
    Shameless-1-sezon.jpg
    263.6 KB · Görüntüleme: 76
Cevap: Shameless | 3.Sezon

Diziyi izlemeye yeni başladım ve şu an 2.sezonu bitirmek üzereyim. Gerçekten müthiş bir yapım. Bu zamana kadar izlemediğim için çok pişman oldum. Gallagher ailesi tam bir fenomen. Komedi, dram, aşk. Her türlü konuyu içinde barındıran bir dizi. Ve en önemlisi ise abartmadan anlatılıyor. Herkese tavsiye ederim. Yalnız Frank Gallagher sizi çileden çıkarabilir, demedi demeyin. :asd:

Cevap: Shameless | 3.Sezon

Bu dizinin konusu vardı galiba ama arşive falan kalktı sanırım. Güzel bir dizi ama bizim ülkede çok tutacak bir tarz değil. Kara mizah diyebiliriz. Üstelik süresi de uzun.

Karakterler mükemmel ve izledikçe sarıyor. Ancak özel sebeplerden dolayı izlemiyorum bıraktım :D

Farklı bir şey arayanlara tavsiyemdir.

Oyunculukları çok iyi, çekimleri ingiliz stili, diyalogları iyi kurgulanmış, sağlam metaforlar barındıyor. Ve efsane drama sahneleri var Shameless'ın.

Diziye absürd diyebilirim çünkü her ne kadar tek tek bakıldığında olaylar imkansız gibi gözükmese de hepsinin bu aile ve çevresindekilerin başına gelmesi işi farklı noktaya çekiyor.

Bir de Emmy Rossum var tabii...

kaçinci sezonda kaldigimi unttum gecen de tek tek ararken skildim

guzel diziydi

oha lan yukariyada yazmisim ayni seyi :D

Oyunculukları çok iyi, çekimleri ingiliz stili, diyalogları iyi kurgulanmış, sağlam metaforlar barındıyor. Ve efsane drama sahneleri var Shameless'ın.

Diziye absürd diyebilirim çünkü her ne kadar tek tek bakıldığında olaylar imkansız gibi gözükmese de hepsinin bu aile ve çevresindekilerin başına gelmesi işi farklı noktaya çekiyor.

Bir de Emmy Rossum var tabii...

Bu da Office gibi orjinali Ingiliz yapimi olan bir dizi. Shameless (TV Series 2004– ) - IMDb

Ingilizi ailesi olunca absurdluk faktoru de ortadan kalkiyor.

Showtime dizinin yayın zamanını sonbahar takvimine çekti. Dizinin 7. sezonu 2 Ekim'de yayınlanmaya başlayacak.

CrI69zfWIAEee7I.jpg

Üst Alt