Shaqiri Resmen Bayern Munih'de - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri Resmen Bayern Munih'de

Cevap: Basel Başkanı'ndan Shaqiri Açıklaması!

bizim başkan 13 teklif etmedimi ya.

10+3 milyon bonus etsek

ee 2 milyon içinmi kaybettik shaqiriyi

Bonüslarla 8+2 teklif etmişizdir.Shaqiri'nin kaybı sonuçta,biz tok alıcıyız.Kadromuz yeterli.

Hıncal uluç,gökmen özdemir,halil özer aynı şeyleri söylediler,

Bir gecede yada toplantıda bir kişi shaqiri konusunda aynen şu kelimeleri kullanıyor(bu kişi kim malum )

-Hadi alsınlarda görelim

Erhan tellinin iddiaları ise başka bir skandal

Shaqiri için baselde ben shaqirinin en yakın arkadaşıyım aracı olabilirim diyen biri aracı olarak tutuldu ve gayri ciddi teklifler yapıldı

Tabi bide adnan öztürk ün yönetimde bilgileri dışarı taşıyan isimler var lafı.Tabi daha kaba tabiler kullanıyor ama kibarcasını yazıyorum

Sonrada tv ye çıkıp hepimiz biriz diyor.Hadi canım sizde

Kimse kusura bakmasın yönetimin içinde ve başkanın etrafında Fatih Terimi ve takımı sabote etmeye çalışan adamlar var,Shagiri konusunda bu durumlardan biri sadece

Bu adamlar riberiy konusunda da aynı haltı yediler,Adam o zamanın parasıyla yanlış hatırlamıyorsam 25 milyon dolara gitti bayere

Ne diyim içimizdeki irlandalılar

Cevap: Basel Başkanı'dan Shaqiri açıklaması!

Basel bizden hiç bir zaman 15 fln istemedi ki. Adamlar 12 12 diye direttiler, bizimkiler de 8+2 diye direttiler, adamlar da haklı olarak hadi lan oradan diyip rest çektiler, bizimkiler de resti yedi olay bu.

renkdaş çok güzel özetlemiş olayı, türklere satmak istemiyomuş, almanlar babasının oğlumu 12 yi sen verseydin de alsaydın, ha belki aynı para söz konusu olunca almanları tercih edebilirrler ama sende 12,5 ver o zman.

adami almamalari yetmiyormus gibi bir de insanlari aptal yerine koymaya calisiyorlar ,siz bu kafayla o koltuklarda fazla oturmazsiniz

Bild gazetesine göre Bayern 9 Milyon € transfer icin arti onunla kazandiklari Samplyonluklar icin pirim vereceklermis..............

Cevap: Basel Başkanı'dan Shaqiri Açıklaması!

Bir tutarsızlık var, bizim tarafın dediğine göre bizden toplam 15 milyon istendi devre arası için.

Şimdi bu habere göre 12 milyon euroya gidecek,hemde daha fazla para kazanabilecekleri bir kulübe daha ucuza satıyorlar.

Ya Basel bize satmak istemedi ya da bizim kulübümüz fiyatı bize yanlış söyledi. İlk seçenek daha ağırlıklı bence.

bizden Olcan icin 5 istediler.. Trabzona 3,5a gitti..

yani herkez anladi bizim yolunacak kaz oldugumuzu..

birde unutmamak lazim....Isvicre Milli Takiminin basinda Hitzfeld var(Bayernenin gelmis gecmis en Büyük teknin direktörlerinden biri) ve Basel Baskaninyla Bayernin ikinci Baskani Karl-Heinz Rummenigge cok iyi iki arkadasmis....yani bu dandikler bizi oyalamaktan baska birsey yapmamis bence........

Yönetim kongreye gitsin. Ciddiyim. Bir sürü iç karışıklıklar, sorunlar, bölüşmeler, transfer konusundaki beceriksizlik hele bu Shaqiri konusunda tablo ortada. Daha huzurlu bir yönetimle devam ederiz yola. Adnan Polat haklıymış Aysal başkan seçildiğinde 3 aya bırakır çünkü yönetimde bölüşmeler var kulağama geliyor dediğinde ciddiye almamıştım.

Sen adamı ŞL ikinci tur maçları öncesi devre arasında almaya kalkarsan tabii ki adamlar astronomik fiyatlar ister. Şimdi tam da play-off öncesi örneğin Selçuk'a 20 milyon euroluk bir teklif gelse bırakır mıyız? Tabii ki bırakmayız ama sezon sonu bu teklif gelse balıklama atlarız. Bayern sezon sonu için teklif yapınca adamlar da kabul etmiş. Eleştiri getirirken de biraz mantıklı olalım. Yiğit Gökoğlan için verilen parayı ben de eleştiriyorum ama Shaqiri konusunda yönetim haklı.

giderse gitsin napalım, yeni shaqiriler buluruz bizde. ama şu scout sistemimiz adam gibi çalışsa bu tip adamları daha tam parlamadan ucuza kapatabiliriz aslında

Sen adamı ŞL ikinci tur maçları öncesi devre arasında almaya kalkarsan tabii ki adamlar astronomik fiyatlar ister. Şimdi tam da play-off öncesi örneğin Selçuk'a 20 milyon euroluk bir teklif gelse bırakır mıyız? Tabii ki bırakmayız ama sezon sonu bu teklif gelse balıklama atlarız. Bayern sezon sonu için teklif yapınca adamlar da kabul etmiş. Eleştiri getirirken de biraz mantıklı olalım. Yiğit Gökoğlan için verilen parayı ben de eleştiriyorum ama Shaqiri konusunda yönetim haklı.

Ben olsam ben de göndermem Selçuk'u da bizimkiler 20 milyona Selçuk'un arkasından su dökerek gönderirler be abi.Hatta baraj falan yıkarlar nehir suyuyla falan yollarlar.

Tecrübeyle ribery sabit.Gene bayern kapıyor.ilginç.Kimse bayern şampiyonlar ligi öncesi aldı demesin, bizde binevi aynı girişimlerde bulunduk, tamam transfer sezonuydu ama gene de maç öncesiydi.Akıllanmayacak mıyız, bu futbolcu kaçar mıydı? O bizi biz onu istedik.Forma paraları hazırlanmıştı.Kaçan balık misali..Balıklama atlamadık bu futbolcuya Fatih Terim çok istemiş, hamlelerini buna göre kuracaktı belki.Seneye şampiyonlar liginde Bayernle karşılaşırız ve bize umarım gol atar ( biz yenelim de ).Asistte yapsın.Tokat gibi vursun bunların suratına.Hadi olmasın ama yarı finalde karşılaştık diyelim, Shaqirinin golüyle yenildik diyelim, kaçan para kaç para olacak????? Shaqirinin transfer parası olacak.

Bayernde ne salakmıs arkadas İsvicre liginde oynayan birine 10 verilir mi

Bülent Tulundaki vizyon Bayernde yok idiots

Üst Alt