Shaqiri Resmen Bayern Munih'de | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Shaqiri Resmen Bayern Munih'de

Cevap: Basel Başkanı'dan Shaqiri açıklaması!

uefa bu transfere el atsın

ne demek CLde rakibinin en önemli oyuncusunu almak

sezon sonu alacaksan sezon sonunu bekle

böyle saçmalık olmaz

şike bu

12 mi

la bizim gundiler 10 mio gözden cikrmislardi

yigit 2,5 mio

bi bok anlamadim

Devre arası alamayınca biz de sene sonu için anlaşsaydık. Bülent Tulun :(

Bayern daha istekli diye 3 milyon euro daha az parayı kabul ettiniz öyle mi hırbolar?

Cevap: Basel Başkanı'dan Shaqiri Açıklaması!

16m€ falan yalanmış yani. 12m€ pahalı bulmuşuz ama Bayern pahalı bulmamış. Teşekkürler Bülent Tulun, teşekkürler başkan...

İsviçre klübleri Türk klüblere oyuncu satmak istemiyor ! bunu tek nedeni bu ! Ciddi bir Türk düşmanlıkları var bunu bir yönetici açıklamıştı . 20 de versek sorun çıkartıcaklardı

O degilde Yigit 2.5 milyon. :D kac milyon fark vardi shaqiri icin?? islak odunla döveceksin bizimkileri. akillanmaz bunlar.

Bizim yönetim bu haberden sonra bence çok zor durumda kalır.

Bir tutarsızlık var, bizim tarafın dediğine göre bizden toplam 15 milyon istendi devre arası için.

Şimdi bu habere göre 12 milyon euroya gidecek,hemde daha fazla para kazanabilecekleri bir kulübe daha ucuza satıyorlar.

Ya Basel bize satmak istemedi ya da bizim kulübümüz fiyatı bize yanlış söyledi. İlk seçenek daha ağırlıklı bence.

Anlaşılan adamlar net para istiyor 13 - 14 vermeliydik bu adama.Bonussuz.Münih hem büyük kulüp olma avantajı , prestiji ve parasıyla çok rahat alır Shaqiri'yi.Alman liginde de coşar bu adam.Sonuç olarak bize yine hüsran :sad007: Ah be yönetim! Ama bizim önerdiğimiz paranın altına gidiyorsa valla çok yazık.

Yönetim kongreye gitsin. Ciddiyim. Bir sürü iç karışıklıklar, sorunlar, bölüşmeler, transfer konusundaki beceriksizlik hele bu Shaqiri konusunda tablo ortada. Daha huzurlu bir yönetimle devam ederiz yola. Adnan Polat haklıymış Aysal başkan seçildiğinde 3 aya bırakır çünkü yönetimde bölüşmeler var kulağama geliyor dediğinde ciddiye almamıştım.

Beyler yapacak birşey yok artık yeni sezona Galatasaray tarihinin gelmiş geçmiş en iyi kadrosunu hazırlayacaktır yönetim,bundan şüphem yok...

Bir tutarsızlık var, bizim tarafın dediğine göre bizden toplam 15 milyon istendi devre arası için.

Şimdi bu habere göre 12 milyon euroya gidecek,hemde daha fazla para kazanabilecekleri bir kulübe daha ucuza satıyorlar.

Ya Basel bize satmak istemedi ya da bizim kulübümüz fiyatı bize yanlış söyledi. İlk seçenek daha ağırlıklı bence.

Bayern paranın tamamını vermiştir bonus, taksit falan yapmadan.

Bi de şu var, Bayern şu anda almak istese onlara da bi 15 civarı fiyat çekerlerdi. Ama sezon sonu için 12 normal ve olması gereken rakam.

saçmalamayın

ünal aysal şakiri konusunda yalan söylemiş olsa bile

desteğimi çekmem

ne kongresi

Yönetim kongreye gitsin. Ciddiyim. Bir sürü iç karışıklıklar, sorunlar, bölüşmeler, transfer konusundaki beceriksizlik hele bu Shaqiri konusunda tablo ortada. Daha huzurlu bir yönetimle devam ederiz yola. Adnan Polat haklıymış Aysal başkan seçildiğinde 3 aya bırakır çünkü yönetimde bölüşmeler var kulağama geliyor dediğinde ciddiye almamıştım.

Çok iyi ya...Cidden çok iyi.

Bir halt olmaz bu ülkedeki futbol taraftarından.

Üst Alt