Sharapova: "İstanbul’a Bir Daha Gelmem"


WTA Championships’ten, sakatlığını bahane ederek çekilen Sharapova’nın esas gerekçesi farklıymış.Rus tenisçi, A.Efes’te oynayan nişanlısı Vujacic’e, “İstanbul’da köpekler sürüler halinde dolaşıyor. Burada kalırsan, seni ziyarete gelmem” diye rest çekmiş.RUS tenisçi Maria Sharapova, İstanbul’da devam eden TEB Paribas WTA Championships’ten, sakatlığını gerekçe göstererek çekildi. Sakatlık açıklaması resmi. Ama bir de konuşulanlar var... İsterseniz o konuşulanları sıralayalım:Otelde kalmadı1- Sharapova İstanbul’da, tenisçilere ayrılan otelde değil, Anadolu Efes’te oynayan nişanlısı Sasha Vujacic ile birlikte kaldı.Tasmayla dolaşırlar2- “Uygar bir kentte köpekler tasmayla dolaşır. Burada sürüler halinde dolaşıyorlar” diyerek tepki gösterdi.Sürüler halinde3- Rus tenisçinin İstanbul’da en büyük şikayeti sokak köpekleriydi. Sürüler halinde dolaşan köpekler Sharapova’yı ürküttü.Ve sonuncusu...4- Sevgilisi Sasha Vujacic’e resti çekti; “Avrupa’ya dön. Burada kalır oynarsan seni ziyarete gelmem.” Anlaşılan Sharapova, İstanbul’u çok sevmemiş.

Meğer nedeni farklıymış - Hürriyet TenisNerde kaldı bu kadın acaba Vujacic Esenler'de mi oturuyor nedir
 
Cevap: Sharapova: İstanbul’a Bir Daha GelmemYa Şafak ne diye o gazeteyi okuyorsun abicim bir sürü gazete var. Bana gizli bir kinmi besliyorsun :) O gazeteye verdiğin paranın 2 katını sana vereyim okuma. Bizide burda yaşlandırma ;) Ayrıca Sharapovanın derdinide ben anladım. Muhtemelen kadıncağız tek başına Taksimde yürüyüşe çıktı. Başına gelmeyen taciz olayı filan kalmadı. Oradaki köpekler ifadesini nezakaten kullanmışdır. İnsanlarınız böyle dememiştir. Hepsi bu.WTA Championships’ten, sakatlığını bahane ederek çekilen Sharapova’nın esas gerekçesi farklıymış.Rus tenisçi, A.Efes’te oynayan nişanlısı Vujacic’e, “İstanbul’da köpekler sürüler halinde dolaşıyor. Burada kalırsan, seni ziyarete gelmem” diye rest çekmiş.RUS tenisçi Maria Sharapova, İstanbul’da devam eden TEB Paribas WTA Championships’ten, sakatlığını gerekçe göstererek çekildi. Sakatlık açıklaması resmi. Ama bir de konuşulanlar var... İsterseniz o konuşulanları sıralayalım:Otelde kalmadı1- Sharapova İstanbul’da, tenisçilere ayrılan otelde değil, Anadolu Efes’te oynayan nişanlısı Sasha Vujacic ile birlikte kaldı.Tasmayla dolaşırlar2- “Uygar bir kentte köpekler tasmayla dolaşır. Burada sürüler halinde dolaşıyorlar” diyerek tepki gösterdi.Sürüler halinde3- Rus tenisçinin İstanbul’da en büyük şikayeti sokak köpekleriydi. Sürüler halinde dolaşan köpekler Sharapova’yı ürküttü.Ve sonuncusu...4- Sevgilisi Sasha Vujacic’e resti çekti; “Avrupa’ya dön. Burada kalır oynarsan seni ziyarete gelmem.” Anlaşılan Sharapova, İstanbul’u çok sevmemiş.

Meğer nedeni farklıymış - Hürriyet TenisNerde kaldı bu kadın acaba Vujacic Esenler'de mi oturuyor nedir
 
Cevap: Sharapova: İstanbul’a Bir Daha GelmemYa Şafak ne diye o gazeteyi okuyorsun abicim bir sürü gazete var. Bana gizli bir kinmi besliyorsun :) O gazeteye verdiğin paranın 2 katını sana vereyim okuma. Bizide burda yaşlandırma ;) Ayrıca Sharapovanın derdinide ben anladım. Muhtemelen kadıncağız tek başına Taksimde yürüyüşe çıktı. Başına gelmeyen taciz olayı filan kalmadı. Oradaki köpekler ifadesini nezakaten kullanmışdır. İnsanlarınız böyle dememiştir. Hepsi bu.hehehe hesap numaramı özel mesaj atıyorum Mahir bugün geçti yarından itibaren yatırma başlarsın :)
 
Cevap: Sharapova: "İstanbul’a Bir Daha Gelmem"Bi daha da İstanbula gelmem ne demek lan, recep tayyip terk resmen
 
Üst Alt