Sharapova Kortlara Dönüyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sharapova Kortlara Dönüyor!

maria-640.jpg

Doping cezası 26 Nisan'da sona erecek Rus tenisçi Maria Sharapova, İtalya Açık Tenis Turnuvası'na özel davetle katılacak.

Geçen yıl 26 Ocak'ta alınan doping numunesinde yasaklı "meldonyum" maddesine rastlandığı için verilen 15 ay doping cezası 26 Nisan'da sona erecek Sharapova, Stuttgart ve Madrid Açık'ın ardından İtalya Açık Tenis Turnuvası'nda mücadele edecek.

Kadın Tenisçiler Birliğinden (WTA) yapılan açıklamada, 29 yaşındaki eski dünya 1 numarasının, 15-21 Mayıs'ta başkent Roma'da düzenlenecek toprak kort organizasyonunda ana tablodan itibaren mücadele edeceği bildirildi.

Kariyerinde 5 grand slam şampiyonluğu bulunan Sharapova, İtalya Açık Tenis Turnuvası'nda 2011, 2012 ve 2015'te şampiyonluğa ulaşmıştı.

Mynet

lan hiç bir şeyin tadı kalmamış.

10 sene önce sabaha kadar otururdum Avustralya açık izleyeceğim diye

şimdi, Maria 1 senedir kortlarda yok umurumda değil

Instagram'da yaptığı çalışmaları devamlı paylaşıyordu. Oyun stilini çok beğeniyorum. Tenis gösteri sporudur. Gösterinin alasını Sharapova yapıyor. Umarım Wimbledon'a da katılır.

2000 inli yıllarda resmlerini duvarkağıdı yapıp bol bol bakardım. Denk geldikçe tennis izlerdim o bağırması yokmu ahhh ulan ahhh... :red:

Maria Sharapova ceza alarak tenisten ayrı kaldığı dönemde sayısız erkekle birlikte olduğunu açıkladı.
Sharapova: "Cezalı olduğum dönemde, hayatımda içmediğim kadar içtim, birçok erkekle birlikte oldum. Sonunda sosyal hayatım vardı..."

This past year, my intake of alcohol was so much more than ever in my life,But it was because I actually had a social life!

Üst Alt