Sheva: "Sanki 20 yaşındayım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sheva: "Sanki 20 yaşındayım"

Sheva: "Sanki 20 yaşındayım"

İsveç'i 2-1 mağlup eden Ukrayna'nın gollerini atan Andriy Shevchenko, karşılaşmanın ardından zorlu maçı değerlendirdi.

191560hp2.jpg

Euro 2012'deki ilk maçında İsveç'i 2-1 mağlup eden ev sahibi Ukrayna'nın yıldızı Andriy Shevchenko, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Maçın hemen ardındaan ZDF'ye konuşan Shevchenko, "Harika hissediyorum. Bizim için tarihi bir maç. Sanki 20 yaşındayım. Adrenalini kaslarımdan çok beynimde hissediyorum. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Bana destek olan herkese çok teşekkür ederim. Bu takımla daha ileriye gidebileceğimize inanıyorum." dedi.

Taraftarlarına teşekkür eden Anatoly Tymoshchuck ise "Harika bir atmosfer vardı. Geriye düştük ama maçı çevirmeyi bildik. Moralimizi bozmadık ve üstesinden geldik. Şimdi önümüzdeki maçı düşünüyoruz. Fransa ve İngiltere gibi çok güçlü rakiplerimiz var. Biz de onlar kadar güçlüyüz. Finale bile çıkabiliriz." ifadelerini kullandı.

Ukrayna, bir sonraki maçında İngiltere ile karşı karşıya gelirken İsveç, Fransa'nın rakibi olacak.

Kaynak

Cevap: Sheva: "Sanki 20 yaşındayım"

bi yanda ukrayna girls öbür yanda isveç girls onlar tribündeyken tabi bende 20 yaşında olurum zımba gibi

Cevap: Sheva: "Sanki 20 yaşındayım"

Sinan Engin'in kac programdir kastettigi dunya capindaki adam Shevco olmasin?

Kabul edin adam hala oynuyor.

Üst Alt