Shevchenko: "Finale Çıkabiliriz"


Shevchenko: "Finale çıkabiliriz"

Ukrayna'nın tecrübeli golcüsü, Euro 2012 hakkında iddialı açıklamalarda bulundu.153528hp2.jpg
Ukrayna Milli Takımı'nın golcü oyuncusu Andriy Shevchenko, Euro 2012'de finale ulaşabilecek güçte olduklarını söyledi.Turnuva hakkında iddialı konuşan eski Milanlı oyuncu, "Eğer kalitemizi yansıtabilirsek ve biraz şanslı olursak finali görebiliriz. Bunun inanılmaz zor bir şey olduğunu biliyorum, fakat tarih yazmak için elmizdeki tek fırsat bu." sözlerini kullandı.Şampiyonana ev sahibi takım olmanın avantajının büyük olduğunu da sözlerine ekleyen tecrübeli golcü, "Beş yıl önce Avrupa şampiyonu olmayı imkansız olarak görürdüm, fakat turnuva Ukrayna'da düzenleniyor. Kariyerime böyle bir nokta koymak rüya gibi olurdu." dedi.Sampiyona öncesi son sınavına çıkacak olan Ukrayna, bu akşam oynayacağı maçta Türkiye ile kozlarını paylaşacak.Kaynak
 
Cevap: Shevchenko: "Finale Çıkabiliriz"ahın gitmiş vahın kalmış shevsenko. bırak bu hayalleri gruptan sonuncu cıkarsınız.
 
Cevap: Shevchenko: "Finale Çıkabiliriz"kupanın favorisi almanya olduğuna göre

biz portekizi yendik

siz bizi yenerseniz

aLmanya portekiz macının sonucunu bekleyip portekizin yenmesini bekleyeceksiniz...
 
Cevap: Shevchenko: "Finale Çıkabiliriz"Bence o grupta süpriz yapıcaksa ukrayna yapar..Ama final zor hacı ceyrek olabilir..
 
Cevap: Shevchenko: "Finale Çıkabiliriz"Ukrayna grupta puan alamaz bahsine ev araba yatıracam.

Sen neyin kafasındasın ?
 
Cevap: Shevchenko: "Finale Çıkabiliriz"Şhevi boş konuşuyon be . Gruptan herhangi bir takımdan puan almayı final oynamak mı sanıyorsun sen =)
 
Cevap: Shevchenko: "Finale Çıkabiliriz"Shevchenko efsane'dir, kupa'yi alip biraksa güzel olur ama puan dahi alirlar mi bilemiyorum
 
Cevap: Shevchenko: "Finale Çıkabiliriz""Bizim için her maç final" ... Havasında oynayacaklar sanırım.
 
Üst Alt