GSC Scout - # Shon Weissman | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
23 yaşındaki İsrailli golcü. İlk kez bu sene ülke dışına çıkmış ve Avusturya Ligi'ne gelmiş. Ligde 4 maçta 7 golü var. Kupada da 1 maçta 2 gol atmış. Takip etmek lazım. Eran Zahavi, Wakaeme falan İsrail liginden çıkmıştı. Bu ligleri pek kimse takip etmiyor. İlginç cevherler var. Bu adamda onlardan biri olabilir.

Salzburg'la beraber geçen haftanın dikkat çeken Avusturya takımı Wolfsberger'in en dikkat çeken ismi. Shon Weisssman. Bu gidişle isminden çok söz ettirecek.

Muhtemelen Başakşehir'e de golü var.

Bizim Gladbach'ı haşat ettiler, bayağı saygı duydum adamlara.

Bizimkiler bariz küçümsemiş bunları, 4 atar yollarız derken adamlar bizimkileri dörtlük yaptı.

sent via GSC

Shon Weissman

1578215169421.png

Doğum tarihi/Yaş: 14 Şub 1996 (23)
Doğduğu il:
Israil
Haifa
Uyruk:
Israil
Israil
Boyu: 1,74 m
Mevki: Santrafor
Güncel kulüp : Wolfsberger AC
Danışman: CONNEXION
Güncel Milli oyuncu:
Israil
İsrail

1578215136450.png

kendisinin başlığını daha önce açmıştım. İyi oyuncu ama bonservis sorunu var. Kolay gözükmüyor şu an.

adam satabileceğimiz şüpheliyken bonservisli kimseyi alamayız.

kontratı gelecek yıl bitiyor. muhtemelen orta düzey bir avrupa kulübüne transfer olur.

nagatomo,okan kocuk,diagne,emre kılınç sonrası konusunu 5.oyuncu geliyor inşallah. Her geçen gün haberler çoğalıyor. Bu aralar bu adamın geçmiş maçlarını izlemeye başladım. Süper olacak gelirse.

birde sosyal medyada bazı ırkçıların söylediği israil mevzusuna cevap vereyim; bu ülkede revivo ve balili oynadı mı uzun yıllar? evet. Onu geçtim, tarih boyunca en büyük "düşmanımız" olarak görülen yunanlar sürekli gelip oynuyor.

İyi oynasın gerekirse tribünde israil bayrağı açılır. Bu kulübü sizin kafanız yönetmeyecek.

nagatomo,okan kocuk,diagne,emre kılınç sonrası konusunu 5.oyuncu geliyor inşallah. Her geçen gün haberler çoğalıyor. Bu aralar bu adamın geçmiş maçlarını izlemeye başladım. Süper olacak gelirse.

birde sosyal medyada bazı ırkçıların söylediği israil mevzusuna cevap vereyim; bu ülkede revivo ve balili oynadı mı uzun yıllar? evet. Onu geçtim, tarih boyunca en büyük "düşmanımız" olarak görülen yunanlar sürekli gelip oynuyor.

İyi oynasın gerekirse tribünde israil bayrağı açılır. Bu kulübü sizin kafanız yönetmeyecek.

Sanli gsemize sampiyon yapsin en buyuk israil bayragi acarim

Üst Alt