Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat

Cevap: Show Tv Haber Bülteni'nin Konuğu: Adnan Polat

Ali Kırca : Sayın Adnan Polat, bültenimize katıldığınız için çok teşekkür ederiz. Bunu Show Tv ana haber bülteninde yapacak olduğunuz için bir kere daha teşekkür ediyorum. Artık Galatasaraylı tarafatarlara müjdeyi verelim ne dersiniz ?

Adnan Polat : Evet sayın Kırca, fazla oyalanmayalım.. Dünyanın en iyi futbolcularından biri, takımımıza ve Türk futboluna büyük katkı vereceğine inanıyorum.. Chelsea'nin dünyaca ünlü Futbolcusu DECO Galatasaray'da..

Tabi ki böyle birşey olmayacak.. :D

Ali Kırca : Sayın Adnan Polat, bültenimize katıldığınız için çok teşekkür ederiz. Bunu Show Tv ana haber bülteninde yapacak olduğunuz için bir kere daha teşekkür ediyorum. Artık Galatasaraylı tarafatarlara müjdeyi verelim ne dersiniz ?

Adnan Polat : Evet sayın Kırca, fazla oyalanmayalım.. Dünyanın en iyi futbolcularından biri, takımımıza ve Türk futboluna büyük katkı vereceğine inanıyorum.. Chelsea'nin dünyaca ünlü Futbolcusu DECO Galatasaray'da..

Tabi ki böyle birşey olmayacak.. :D

Yok artik Milan Baros :D

4 Önemli soruyu sorucakmış.

1-Aslantepe

2-Fener'în Arda teklifi

3-Yeni Transfer

4-Lincoln Konusu

şuan işyerindeyım televizyon yok bu programı ayrıntılı olark anlatırsanız sevınırım

Üst Alt