Sıcak Fırsatlar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıcak Fırsatlar

Merhaba arkadaşlar,
@Melih Peker'in önerisiyle forumumuza böyle bir bölüm ekledik, herhangi bir ürün alımınızda veya sonrasında bilgi almak için, karşılaştığınız indirimleri vs paylaşmak için bu forum altında ya da bu konu altında öneriler yapıp paylaşabilirsiniz.

Kalan süreç için yönlendirmeyi @Melih Peker yapacaktır, kendisi aynı zamanda bu forumda moderatör yetkilerine sahiptir.

Evet arkadaşlar konuyu sulandırmadan , gerçekten ilgi çekici ve bizim üye profilimize hitap eden ürünler hakkında indirimler , sıcak fırsatlar , kuponlar , banka bonus kampanyaları yada yurtdışında satılan ve ülkemizde bulunmayan ilgi çekici ürünler hakkında bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA :

*Bu bölümde bireyse ikinci el satışı yasaktır ama fırsat olarak gördüğünüz başka bir sitedeki ikinci el satışını paylaşabilirsiniz.

* Mümkün olduğunda sıcak fırsat ve kampanyaları bu başlık altında paylaşalım , başka konu açmayalım ancak bir inceleme yaptıysanız detaylı bir video yada metin ile konu açabilirsiniz.

* Henüz bir uygulama mevcut değil ama kendinize ait bir ürünün bireysel yada kurumsal reklam amaçı bir tanıtımını yapmak isterseniz yönetim ile temasa geçerek bir sponsorluk altında paylaşımda bulunabilirsiniz.Bununla ilgili çok fazla talep gelmeyeceğini öngörüyorum zaten..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet arkadaşlar konuyu sulandırmadan , gerçekten ilgi çekici ve bizim üye profilimize hitap eden ürünler hakkında indirimler , sıcak fırsatlar , kuponlar , banka bonus kampanyaları yada yurtdışında satılan ve ülkemizde bulunmayan ilgi çekici ürünler hakkında bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

ÖNEMLİ HATIRLATMA :

*Bu bölümde bireyse ikinci el satışı yasaktır ama fırsat olarak gördüğünüz başka bir sitedeki ikinci el satışını paylaşabilirsiniz.

* Mümkün olduğunda sıcak fırsat ve kampanyaları bu başlık altında paylaşalım , başka konu açmayalım ancak bir inceleme yaptıysanız detaylı bir video yada metin ile konu açabilirsiniz.

* Henüz bir uygulama mevcut değil ama kendinize ait bir ürünün bireysel yada kurumsal reklam amaçı bir tanıtımını yapmak isterseniz yönetim ile temasa geçerek bir sponsorluk altında paylaşımda bulunabilirsiniz.Bununla ilgili çok fazla talep gelmeyeceğini öngörüyorum zaten..

ilk paylaşımı ben yapayım :

ASUS AC1900 ROUTER : Amazon.com: T-Mobile T-Mobile (AC-1900) By ASUS Wireless-AC1900 Dual-Band Gigabit Router, AiProtection with Trend Micro for Complete Network Security (Certified Refurbished): Computers & Accessories

41%2B7p4a%2B-9L.jpg

Ürün TR fiyatı yaklaşık 800 TL : https://www.google.com.tr/search?q=asus+ac1900&newwindow=1&source=lnms&tbm=shop&sa=X&ved=0ahUKEwjdocG83MXZAhVMuhQKHdSiCbIQ_AUICigB&biw=1920&bih=949

Amazon fiyatı yaklaşık 78 dolar ( gümrük ve kargo dahil )

ÖNEMLİ : Bu ürün Tmobile'ın kendi kullanıcılarına verdiği bir router , asus ac1900 ile donanımsal farkı yok ancak yazılımı tmobile'a ait ve artık güncelleme almıyor.Ancak firmware downgrade yaparak tekrar asus ac1900 firmware yükleyerek mevcut güncellemelerini alabiliyorsunuz .bu sitede detaylı anlatımı mevcut : Flashing TM-AC1900 to RT-AC68U ~ Bay Area Tech Pros

biraz meşafkatli bir olay ancak 290 tl'ye bu kadar güçlü bir router satın alma imkanınız oluyor , kullanıcılar çok memnun.Yine de refurbished kullanılmış bir ürün gelme ihtimali yüksek , memnun olmazsanız amazon'a iade imkanı mevcut.

philips 8602 model nolu quantum led teknolojili edge led tv şu an baya indirimde.

normalde 7000 küsür civarına satılan bu tv 4999 tl ile vatan - teknosa'dan alınabiliyor.

ayrıca gece yarısı ve ay ortası indirimlerde 4500 tl'ye kadar düşüyor.

bu tv'yi ilgi çekici yapan ise philipsin üst segment tvleri ile aynı p5 işlemcisini kullanması , UHD premium sertifikası olması.

gerçekten oled'e bütçesi yetmeyenler için alınabilecek en iyi f/p oranına sahip tv olarak ön plana çıkıyor , sadece philips marka algısı mevcut.

ben tv'yi test ettim philips oled 9002'ye göre bence daha iyi detaylar sunuyor o kadar parlak değil belki ama hdr perfect özelliği sayesinde 9002 nin de üstüne çıkıp 1100 nit sunabiliyor , bunu quantum led teknolojisine borçlu.

muadili qled tvler samsung cephesinde 8 bin liradan başlıyor.

test edip bir görmenizi öneririm , yanınızda 4k hdr video götürün.Teknosa cevahirde Sertan bey var ilgilenecektir.

Almadan önce Philips 55PUS8602 4K Uydu Alıcılı Smart LED Televizyon Fiyatları, En Ucuz 4.889 TLnı anında bulun. Tüm fiyatlar, özellikler ve yorumlar. Akakçe karşılaştırmalı alışveriş platformu

Güzel sneaker arayışı içerisindeyim. Jean altına absürd olmayan birşey. Trendyol'da adidas indirimi var ama bir türlü karar veremedim. Adidas indiriminden yararlanmak isteyenler inceleyebilir.

Bu hafta yukarıki sokakta kurulan pazarda lahana 0.89, hıyar 1.49, pırasa 1,49 ve havuç 1.79 dan satılacakmış..
yazlık plaj terliği normal 11,59, parmak arası 14,99 diye duydum. sezon sonu kaba kotlar S-M beden 19,99, L+ bedenler 24,99
spor ayakkabıları 14,99 ile 29,99 arası ve daha niceleri..
bi dolaşmak lazım..

Bu aralar balıkçılık dışında nerdeyse hiçbir sektörde harcama yapmadığım için uzak kaldım.

Normalde DH günlük takip ederim nerdeyse 2-3 aydır bakmıyorum.

Ne alacaksın , uçmuş herşey ,elimizdekileri kaybetmeyelim diyorum ama bazı elektronik eşyalarımı satılığa çıkardım , evde duracağına aile bütçesine katkıda bulunsun.

Üst Alt