Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !


rt9y1.jpg
Şiddet yasasıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.Haberin devamı GSC Portal'da!
 
Cevap: Son Dakika l Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !Zorla kabul ettirecekler bir daha veto gelirse o zaman ne b*k yicekler onu merak ediyorum..!! Şerefsizler..
 
Cevap: Son Dakika l Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !Aziz Yıldırım gerçekten çok güçlüymüş .Kuvvet komutanları bile yargılandı ama adam yargılanamıyor .Pes!!!!
 
Cevap: Son Dakika l Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !serefsizlere bak ya... kisiye özel yasa degisikligi oldugunu acikladi iste daha ne istiyor bunlar.. yine hayir diyecek zaten. !!!
 
Cevap: Son Dakika l Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !Ozaman icerdekiler yavas yavas serbest kalmaya baslar.
 
Cevap: Son Dakika l Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !Samil Tayyar disinda tepki gösteren yok,demek ki onun disinda adam da yok mecliste.
 
Cevap: Son Dakika l Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !Valla Arınç'ın konuşmaısından sonra hala yüzsüzlük yapıp aynen yollarlarsa onlar milletvekili değil azizvekilidir gözümde.
 
Cevap: Son Dakika l Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !o zaman minimum 10 yıl hapis verin, böylece herkesin içine siner.
 
Cevap: Son Dakika l Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !birdaha veto hakkı yok ama isterse anayasa mahkemesine verebilir cumhurbaşkanı
 
Cevap: Son Dakika l Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !Hepsi sov, demeki gercekten AKP ve RTE bu yasanin cikmasini istiyor. Kimse bana hikaye anlatmasin basda RTE'nin ve AKP'nin istemeyecegi bir yasa kolay kolay meclisde gecmez. Bu bir gercek.
 
Cevap: Son Dakika l Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !Türkiye Cumhuriyeti üzerinde bu şikecilerin lehine bir yasayı kabul edecek veya ettirecek güç hiçbirinde yok.

Bu ülkenin Cumhurbaşkanı var ve VETO etti. Bu kadar basit. Panik yok.
 
Üst Alt