Şiddet Yasasında Yeni Gelişme ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !

Cevap: Şiddet Yasasında Yeni Gelişme !

Aziz gibi örgütten ve çeteden yargılanan hiç kimse bu yasadan umduğu gibi faydalanamaz..Yasa kabul olsa bile şikeden dolayı 1-3 sene arası ceza yiyen herkes futboldan men cezası alacaktır..Bu ceza alan kişiler kulüplerinde başkan veyya yönetici sıfatı taşıyorsa kulüpleri küme düşürülecektir..Yasanın değişmesi sadece şikenin ilerde caydırıcılığını azaltılması olarak sıkıntı çıkarabilir..Onun dışında kulüpler suçlu görüldüğü an cezalara çarptırılacaktır..

Onu da değiştirmişler abi...

Şike ile yargılananlar 1-3 arası hapis yiyecekler o belli ki..Ama spordan uzaklaştırılıcaklar..Bence en önemli husus kulüplerinceza yemesi ve bu konuda Uefa çok gaddar yunan federasyonunu koruduğu volouyu 4.lige göndertti baskıyla..Burda da öyle olacak..

Sadece cezalari düsürseler cok daha yeride olacakdi. Ama yasa bence Azizden ziyade Göksel Gümüsdagini kurtarmak icin yapilmis bir hamle.

Aziz Yildirim Istifa etmez, onu anlarim. Yahu bu Göksel Gümüsdag niye halen TFF'de ??? UEFA mi bizi ciddiye alacak? Bu UEFA vs. TFF-FB arasindaki olanlardan sonra hic hesaba almazlar.

Yasa çıkarsa şike organize suçdan çıkacak ve telefon kayıtları delil olmaktan çıkacak. Bundan sonrası da malum mahkemede aklandık çıktık diyecekler. İşte sana adalet.

Geriye dönük suçları kapsamaz telefon dinleme iptalleri..Beyler burda herkesin esas istediği şike yapan takımların küme düşme cezası değil mi ve evet bu olacak..Ben kim çıkmış kim girmiş bakmıyorum şuan ve rahat olun Kulüpler en güzel cezayı yiyecekler

Yasa çıkarsa şike organize suçdan çıkacak ve telefon kayıtları delil olmaktan çıkacak. Bundan sonrası da malum mahkemede aklandık çıktık diyecekler. İşte sana adalet.

O kısım konusunda emin olamazsın. Savcı soruşturmaya daha ortada yasa yokken başladı sonuçta ve suçları nitelikli dolandırıcılık kapsamında işliyordu. Daha sonra şu an Metriste bulunan saflar şike yasasını çıkardılar ve savcıda olayları şike kapsamına aldı. Yani ortada yasa yok iken bunu yapabildiyse bu işi örgütlü dolandırıcılığa sokan her savcı istediğini yapar. Sonra iddanameyi şikeden hazırlar orası ayrı.

Uefa Fenerin tepesine çökecek...Rahat olun bir gün onlar bir gün karşı taraf sevinir..Ama sonuç belli,en kötü cezayı yiyecekler..Tff ceza verememezlik yapamaz..Uefa komple atar Türkiyeyi böyle bir karar alınırsa...

İnsan değil bunlar.

Elin gavurundan medet umar olduk bu şerefsizleirn yüzünden.

Uefa Fenerin tepesine çökecek...Rahat olun bir gün onlar bir gün karşı taraf sevinir..Ama sonuç belli,en kötü cezayı yiyecekler..Tff ceza verememezlik yapamaz..Uefa komple atar Türkiyeyi böyle bir karar alınırsa...
Bunlar azize'yi ve fener'i kurtarmak uğruna UEFA'dan bile çıkarlar.Adam meclise bile parayı bastırmış.Yapacak birşey yok.

tek umidimiz uefa ve fifa platini aylardir bu idianamyi bekliyordu adamlar mahkemelik firsat kovaliyorlar

Konuyu siyasi partilere kaydırmayan tartışmaya devam edersek daha güzel arkadaşlar.

Arınç ve Gül'ün pek ağırlığı kalmamış galiba AKP'de. Onların muhalefetine rağmen geri adım atmıyorlar.

Abdullah Gül'e çok büyük destek geldi verdiği veto kararından sonra. Geri adım atmaz . İş anayasa mahkemesine taşınacaktır. Bu işler o kadar kolay değil. Son çırpınışlarını yaşıyorlar işte. Bunu kendileride biliyor.

valla benim artik türkiyedeki adalete güvenim kalmadi.bunlar yine ne yapar eder fb yi kurtarirlar.benim iicn önemli olan uefanin fb yi 4-5 yil avrupadan men etmesi.bu bile yeter eziklere

Üst Alt