Sıfır Bir (2016-2019) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sıfır Bir (2016-2019)

Sıfır Bir Adlı dizinin kalitesiz 3. Sınıf bir dizi olduğunu düşünüyorum Sizce haksız mıyım ?
Haksızsın bro...Forumun sıfır bir uzmanı olarak cevap veriyorum zira ellerindeki bütçeyle o zaman youtube'a çektikleri şu sahneyi börüye kadar çekebilen olmamıştı;

Bunun gibi nice sahne, boomcunun-yönetmenin oyuncu olmak zorunda olması, mahallelinin kendi hayatını oynaması, muhteşem diyaloglar, birebir gerçekler v.s...

Haksızsın bro...Forumun sıfır bir uzmanı olarak cevap veriyorum zira ellerindeki bütçeyle o zaman youtube'a çektikleri şu sahneyi börüye kadar çekebilen olmamıştı;

Bunun gibi nice sahne, boomcunun-yönetmenin oyuncu olmak zorunda olması, mahallelinin kendi hayatını oynaması, muhteşem diyaloglar, birebir gerçekler v.s...

Daha da var ha sıkıldım toplamaktan, yine GSC'yi yanlış bilgilendiriyorsun Uğur.

Daha da var ha sıkıldım toplamaktan, yine GSC'yi yanlış bilgilendiriyorsun Uğur.

Esas ben yoruldum seni düzeltmekten zira New York'ta Beş Minare ve Nefes dizi mi :)

Ezel dizi diyelim türkiyenin en yüksek bütçeli dizilerindendi diyorum ki Sıfır Bir youtube dizisiydi...

Son olarak paylaştığım ak 47 sahnesiyle senin paylaştığın ezelin sahnesi bile kıyas kabul etmez...Bir yanda gerçekçilik öbür yanda gerçek seslerin kısıldığı, üzerine klasik müzik eklenen ve kurtiz şiiri bindirilmiş ağır çekim vasat bir iş...Sıfırbir eşzamanlı, gerçekçi ak 47'nin tepmesi ve kan sıçramasına kadar gerçekçi...

Son bir not ezelin son bölümleri ve paylaştığın sahneler Boondock Saints II'nin taklididir ve birebir kopyasıdır...Özgün olun...izlemediyseniz de izlediklerinizden ibaret sanmayın :) hürmetler...

Not: Hiç itiraz etmeyin senaristlerden pınar bulut bunu ikrar etti :) hadi hayırlı geceler bu arada daha Battle of Grozny izahatını bekliyorum...

Bana göre Nefes'in üstüne çıkabilen bir film olmadı, dağ 2 dahil.
Yazdım tekrar yazayım sıfır bir uzun metraj sinema filmi değil :) ne anlatıyorsun sen adamlar 15 dakikalık youtube dizisiydi şimdi ancak 40 dakikalık internet dizisi olabildiler...En azından sinema filmiyle değil normal 2 saatlik prime time tv dizileriyle kıyasla :)

Evet size göre değil sex and the city, friends filan izleyin...
1. Senin gibi birisine mi soracağım ne izleyeceğimi

2. Beni tanımadan benim hakkımda ithamlarda bulunma zevkime dair

3. Sıfır bir gibi bir "dizi" yi korumak için Friends'i aşağılamaya çalışan bir adam olduğun için kocaman bir kahkaha attım şu an

4. Sex and the city yi hayatımda bir kere bile izlemedim. Ayrıca sex and the city ne alaka ulan

5. Dikkat et sana yapıştırmasınlar

sent via GSC

Üst Alt