Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 109 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
sendeki arabadan dedemde var türkiye'de. 80 beygir mi ne. arkada oturmak iskence o arabada. belki bana öyle gelmistir :D bilemiyorum ama vites kolu falan sirin

Benimki 70 beygir onunki de 70'tir o zaman, otobanda falan biraz zorlaniyor bir yerden sonra hiz konusunda ama zaten uzun yol arabasi degil sonucta.

Evet arkada oturunca biraz dar geliyor. Ama 2 kisiyle cok rahat bence. 7-8 saatlik yola da cikmisligim var epey rahat gecmisti.

:asd:

101685115_10157847215037851_6254440520144125952_n.jpg

Ne işiniz var araba ile. Alın bir SYM 150 Joymax tamamdır.
Motosikleti baya seviyorum. Hatta hayatımın herhangi bir bölümünde motosiklet kullanmayı düşünmememe rağmen incelemeleri vs bile izliyorum, sırf zevkine.
Yani güzel alet. Lakin tehlikeli yav. Motosikletlerin kaportası insan olduğu için 20 kilometre hızla kaza yaptıktan sonra bile ölebilirsin.
Kışın yağmur yağar ıslanırsın, kar yağar kullanamazsın. Yazın yanarsın.

TR'de zaten insanlarda motosiklet kültürü de yok. Hala motosikletlerin de arabalar gibi birer ulaşım aracı olduğunun farkında değil millet. Sağ şeritte giderken bile arabalar kornaya abanarak kenara çekilip yol vermeni bekliyor ya da sıkıştırıyor. Sanki yolu işgal ediyormuşsun gibi. O yüzden TR'de motosiklet kullanıyorsan hayati tehliken daha da katlanıyor.

Bir akrabamız scooter ile kaza geçirmişti yıllar önce. Kaç defa ameliyat oldu. Kolunda platin var ve halen o kolunu tam olarak kullanamıyor.

Son düzenleme:
Motosikleti baya seviyorum. Hatta hayatımın herhangi bir bölümünde motosiklet kullanmayı düşünmememe rağmen incelemeleri vs bile izliyorum, sırf zevkine.
Yani güzel alet. Lakin tehlikeli yav. Motosikletlerin kaportası insan olduğu için 20 kilometre hızla kaza yaptıktan sonra bile ölebilirsin.
Kışın yağmur yağar ıslanırsın, kar yağar kullanamazsın. Yazın yanarsın.

TR'de zaten insanlarda motosiklet kültürü de yok. Hala motosikletlerin de arabalar gibi birer ulaşım aracı olduğunun farkında değil millet. Sağ şeritte giderken bile arabalar kornaya abanarak kenara çekilip yol vermeni bekliyor ya da sıkıştırıyor. Sanki yolu işgal ediyormuşsun gibi. O yüzden TR'de motosiklet kullanıyorsan hayati tehliken daha da katlanıyor.

Bir akrabamız scooter ile kaza geçirmişti yıllar önce. Kaç defa ameliyat oldu. Kolunda platin var ve halen o kolunu tam olarak kullanamıyor.
2 seneye yakın motor kullandım bir kere kaza yapmadım. İstanbul gibi bir yerde amacına uygun kullanmasan tabi ki kaza yaparsın. Ben zaten hız sevmiyorum. Usul usul gideceksin. Ne gerek var babacım abanmaya.

2 seneye yakın motor kullandım bir kere kaza yapmadım. İstanbul gibi bir yerde amacına uygun kullanmasan tabi ki kaza yaparsın. Ben zaten hız sevmiyorum. Usul usul gideceksin. Ne gerek var babacım abanmaya.
Kazanın şehri olmaz ki. Bu dediğim kaza İskenderun'da oldu. Küçük sayılmaz ama çok büyük bir şehir de sayılmaz. Bir de kaza yapman için illa hızlı gitmen gerekmiyor. Karşı tarafın hatası da kaza yapmana sebep olabiliyor ki bu dediğim kaza tam da bu sebepten dolayı gerçekleşti. Motosiklette yapacağın kazanın sonucu 20 km hızla bile ölümcül olabiliyor.

biz gecen sene calisirken arkadaslarla bir i30un sanjimanini p.c etmistik.
yagmurlu bir günde camurlu bir alanda takili kaldik. ileri geri yapa yapa sanjimandan kokular gelmeye basladi. araci zar zor cikardik oradan.
vitesleri düzgün sekilde girmiyordu artik. :asd:

Bende de var 2003 1,4 ambient

Benzin otomatik,super araba valla degerini bil

JJ | MP
Benimki 1.3 Benzinli.

Ben seviyorum zaten arabamı yoksa bu kadar uzun kullanmazdım. Ama şey benimki 2 kapılı ve koltuk kolları kırıldı. Bu Fiesta'ların en büyük sorunlarından biri buymuş, koltuk kolları acayip kalitesiz olduğundan kolay kırılıyor

sent via GSC

Kazanın şehri olmaz ki. Bu dediğim kaza İskenderun'da oldu. Küçük sayılmaz ama çok büyük bir şehir de sayılmaz. Bir de kaza yapman için illa hızlı gitmen gerekmiyor. Karşı tarafın hatası da kaza yapmana sebep olabiliyor ki bu dediğim kaza tam da bu sebepten dolayı gerçekleşti. Motosiklette yapacağın kazanın sonucu 20 km hızla bile ölümcül olabiliyor.
Kardeşim dediğin doğru ama kazalar en çok aşırı hızdan dolayı olur. Araba için de geçerli. Yani şu saatten sonra zaten motor da kullanamam. Ama İstanbul da bir mesuliyetin yoksa en kullanışlı olanı motordur. Dediğim gibi usul usul gideceksin. Bazı embesiller var abartı egzoz takıp insanları rahatsız eden.

Üst Alt