Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 117 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sari mercedes filmini bir izle derim.
Izledim - Yazık oldu Baldız'a ya :'(

vlcsnap-2018-09-07-00h05m45s583.png

Ne gıcık oldum ama heriflere...hele en sonunda o büyük kazaya neden olan
Çocuk - Oğul ikisi yok mu. Tam şerefsizlik. Hem kaza yaptır, hem kaç.

Pahalı arabanın böyle bir zorluğu var işte...heran birşey olabilir korkusu verir Adama.

Kim ne derse desin rahat ve güvenli Araba kullanma diyorsan Almanya, İsviçre ve Avusturya dan başkası nafile.

Transfer Istihbarat Şefi

Altın Türk insanı ekonomisinin Muslera’sıdır. Yüklü miktarda paran varsa yatır ve unut. Kışın bazen Muslera’nın yan toplarındaki gibi zafiyet gösterse de güvenlidir.

Bu arada araçlarda da aynı etkiyi Civic ve Corolla (Passat bonus) gösteriyor. Yatırım aracı.
Uzun vadede öyle. 2007 yılında 35 liraydı; 2013 yılında 83 liraydı; şu an 450 lira sınırında gram altın. Bizim gibi dövizden etkilenen ülkeler için çift taraflı oluyor altının etkisi. Son bir yıldaki artış çok ekstra oldu ama çünkü ons 1300-1400 iken 2000 dolar sınırına geldi.

Araba konusunda ise ihtiyaç yoksa yatırım aracı olabilir ama arabaya ihtiyacı olana fiyatların artışının pek bir faydası olmaz.

Altın geçen ağustosa göre %100 artmadı. Geçen ağustosta 275 tl idi. Şu anda 440 tl yani %62 civarı bir artış gösterdi ;)
2 Ağustos fiyatı 255 liraydı, ay kapanışı 250 liraydı.

Bugün 446 lira görüldü bu ay 500 liraya dayanacak ivmesini sürdürürse.

Zaten altın yatırımcısı olan adam en az 3-4 kez de al-sat yapar.

Ha daha çok enstrüman sayarım en güvenilir olanı söyledim. Arabadan yatırım aracı olmaz hele de aktif kullanıyorsan.

Üst Alt