Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kusura bakmayın. Görgüsüzlük olarak algılamayın. Bu iki araç arasında kaldım. Yakınlarımın bazıları Toyota bazıları Volkswagen diyor. Karar veremedim .Bana Tiguan daha mantıklı geldi. Sizin bilginiz var mı bu araçlar arasında.Mesela bu araçlardan sorunlu diyebileceğiniz ya da ikinci el piyasası kötü diyebileceğiniz var mı?

DSG'li VW alınmaz.

Toyota'da plastik yığını ve konforsuz bir araçtır marka geneli olarak. Yalıtımı fln zayıf olur ve bu devirde benzinli atmosferik araç alınmaz.

Düz vites Tiguain mantıklı seçenek olur.

selam arkadaşlar 2003 mini cooper almayı planlıyorum en full u fakat hakkında olumlu olumsuz pek bir bilgim yok... 2008 opel astra classic + 7000 takasa gircem fikrinizi alabilirmiyim?

S.A

Araba ile takas edilir

Samsung-Galaxy-S8-ve-S8-modellerinin-Turkiye-fiyatlari-belli-oldu90193_0.jpg

selam arkadaşlar 2003 mini cooper almayı planlıyorum en full u fakat hakkında olumlu olumsuz pek bir bilgim yok... 2008 opel astra classic + 7000 takasa gircem fikrinizi alabilirmiyim?

bi arkadaşımda var çok dökülüyor eski modelleri

genelde gençler kullandığı için mi sert süspansiyonları yüzünden mi bilmiyorum ama sıkıntı veriyor iyice araştır derim

Arkadaşlar benim araba hakkında bildiğim bişey varsa gerçekten paranın yettiği Audi'yi alacaksın

En eskisi olsa bile Audi olsun

(tabi eğer uzun kullanımlar için istiyorsanız)

Arkadaşlar benim araba hakkında bildiğim bişey varsa gerçekten paranın yettiği Audi'yi alacaksın

En eskisi olsa bile Audi olsun

(tabi eğer uzun kullanımlar için istiyorsanız)

Bana en güzel ve mantıklı aracı A5 Coupe olarak geliyor, onun dışında A7'yi de çok beğeniyorum ama güç yetmez.

Bir de şöyle bir durum var uzun kullanım için audi mi bilemiyorum, 2007 A4'ü olan bir abim vardı düşman olmuştu arabaya her hafta yeni bir masraf. Sıfır A3 araçta da şanzıman sıkıntısı yaşamıştı bir arkadaşım ( Yaklaşık 500 km'de). Doğuş oto işin içinde olmasa belki daha mantıklı olabilirdi.

Üst Alt