Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaşlar benim araba hakkında bildiğim bişey varsa gerçekten paranın yettiği Audi'yi alacaksın

En eskisi olsa bile Audi olsun

(tabi eğer uzun kullanımlar için istiyorsanız)

Şu 1.8 TFSI ve 2.0TDI motorları yağ yakan, multitronic şanzımanlarının mekatronik beyni yaktığı ve sürekli arıza veren Audi mi? 2.0 motordan 140hp çağ dışı güç alan ve emisyon hilesi yapan hani? Emisyonları düşürmek için araçlarına adblue deposu koyan hani?

Bana en güzel ve mantıklı aracı A5 Coupe olarak geliyor, onun dışında A7'yi de çok beğeniyorum ama güç yetmez.

Bir de şöyle bir durum var uzun kullanım için audi mi bilemiyorum, 2007 A4'ü olan bir abim vardı düşman olmuştu arabaya her hafta yeni bir masraf. Sıfır A3 araçta da şanzıman sıkıntısı yaşamıştı bir arkadaşım ( Yaklaşık 500 km'de). Doğuş oto işin içinde olmasa belki daha mantıklı olabilirdi.

Yani reis öyle kolay kolay sorun çıkarmaz sana performans konfor olarak güvenlik olarak zaten iyi şöyle bir sıkıntısı var audi'nin diyelimki ciddi bir sorun verdi ya araba sana bir araba parası masraf çıkarabilir bizde elimizdeki a6'yı bu yüzden çıkarmak zorunda kalmıştık

Arkadaşlar benim araba hakkında bildiğim bişey varsa gerçekten paranın yettiği Audi'yi alacaksın

En eskisi olsa bile Audi olsun

(tabi eğer uzun kullanımlar için istiyorsanız)

Ooo reyis, sen arabalardan da mı anlıyorsun?

Audi A3 mü öneriyorsun reyis?

Kaç para reyis?

Benzinli mi, dizel mi reyis?

Hakkımızda hayırlısı be reyis.

712751_o1e6d.jpg

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Şu 1.8 TFSI ve 2.0TDI motorları yağ yakan, multitronic şanzımanlarının mekatronik beyni yaktığı ve sürekli arıza veren Audi mi? 2.0 motordan 140hp çağ dışı güç alan ve emisyon hilesi yapan hani? Emisyonları düşürmek için araçlarına adblue deposu koyan hani?

2009'a kadar 2.0 litre hacimli TFSI (Turbo Fuel Stratified Injection) motor dünyanın en iyi motor'udur reis belkide
Zaten 5-6 yıl filan üst üste bu ödülü almıştı Audi A4, A5 ve Q5 modellerinde canavar gibi performans ve 170 hp’den 265 hp arası performans verebilen bir motor reis bu
Hep yenilikçi sağlamcı olmuştur Audi yeni motor teknolojileri turboşarjlı ve direkt enjeksiyonlu benzinli motoru sorunsuz seri üretime geçiren Audi

Adblue ve SCR meseleside reis temiz bakımlı kullanıldığında sorun yaşatmayacak bişey artık birçok dizel motorda bu SCR-AdBlue sistemine mecburen yer veriliyor
dizel motorlarda güç ve tork artışı yanı sıra birde emisyon'u sınırlandırıyor

Arkadaşıma 42 bin Tl'ye aldık tertemiz 2011 model. Araç 170 beygir turbolu performanslı bir araç, yakıtı 7.5 8 litre civarında. Hangi şehirde yaşıyorsunuz?

Ankara da yaşıyorum işin açığı ekonomik yakıt arabası arıyorum mini cooper da tüp ile az yaktığını okudum hep oyuzden cazip geldi. Birazdan dediğiniz arabanın ilanlarına bakcam ayrıca.

Ankara da yaşıyorum işin açığı ekonomik yakıt arabası arıyorum mini cooper da tüp ile az yaktığını okudum hep oyuzden cazip geldi. Birazdan dediğiniz arabanın ilanlarına bakcam ayrıca.

Ben de Ankara'da yaşıyorum. Bu araç ile ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz de yardımcı olurum. Lpg'li 2003 model bir cooper sizi üzer, sanayi masrafları yakıtı geçer. Ekonomi arıyorsanız aynı Mito aracın dizel versiyonu da mevcut.

Oooo Ankara'dan üyeler var hiç sesleri çıkmıyor. Ekonomi isteyen adam LPG'ye niye bakar onu da anlamam pek. Olmuş 3 TL neredeyse arabaya verdiği zarar zaten deli gibi.

Dizel Bravo al cam tavanlı fln daha iyi bence.

2014 2015 clio dizel hatchback icon veya joy paket farketmez. Nasildir ? Kullanan var mi ?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yeni mazda lar şahane ya kafamın bir ucunda TDI bir ucunda Volvo bir ucunda şu yeni mazdalar
Mazda cx3 ve mazda 3 baya iyi
mazda-cx-3-skyactiv-g-150-awd-selection-2015-photo-laurent-sanson-33-1.JPG

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Yirmibeş bin tl bütçem var polo düşünüyorum renktaşlar siz ne önerirsiniz

ZTE BLADE V7 LITE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt