Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri

Taha Karadeniz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Astra J 1.4 T o fiyat bandına göre alınabilir Hocam.

Herkese iyi akşamlar. Bir araba arıyorum max 25.000 TL verebileceğim. Acemilik atabilmek için bu fiyat istiyorum. Otomatik vites önceliğim. Tavsiyeniz var mıdır ? (1.5 yıl binerim en fazla)

Sinan Bilgin

Cezalı
Kupon kelimesini sevmem ama ne anlamda kullanildigini biliyorsunuz arac piyasasinda

Bu tip arabalarda ciddi indirimler var . Super spor , cabriolet , coupe kasali araclar icin zamlar oncesi ciddi firsatlar var

Sahsi fikrimi sorarsaniz orta ust arasi segmente hitap eden Bmw 4 serisi ciddi tavsiyemdir

Taha Karadeniz

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Herkese iyi akşamlar. Bir araba arıyorum max 25.000 TL verebileceğim. Acemilik atabilmek için bu fiyat istiyorum. Otomatik vites önceliğim. Tavsiyeniz var mıdır ? (1.5 yıl binerim en fazla)
Hocam bütçeye çok zor ama biraz esneme payınız varsa Getz falan bakın. Acemi için iyidir.

Kubat Tokmakçı

Tecrübeli Üye
şavrole aveo önerebilirim.
Bir kadın arkadaşımda vardı.Valla ufak bişey bizim bomontinin dar sokaklarına bile park yeri buluyordu

Makul, bütçene göre.Hafif elektrik poroblemleri çıkarsa da temiz bir araba bulursan alabilirsin.25 milyara tip olarak da güzel.Dönemin populer araçlarından
Aynen geçiş dönemi için uygun gördüm. Piyasasıda ölmüyor özellikle bayan kesim ilk araba olarak alıyor satıştada sıkıntı olmaz. Teşekkür ederim bilgi için

Uğur Bulut

internetteki hamlelerine dikkat et
GalataSarayı Efendileri
Web sitesi
www.murhan.de
Aveo kagit gibi degil mi ya sanki bütün guvenlik testlerinden kaliyordu ( net bilgi degil kesinlikle arastirman için)

ub.msji

Kenan Ünal

Cezalı
Evet var acemiliği atmak için otomatik vites işinden vazgeç. Ayrıca fiyata da etkisi var diye biliyorum.

Murat Saylak

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Marka olarak tavsiye alabilir miyim :D
O bütcene göre marka&model olarak gitmemek en dogrusu. Yasadigin sehir disina cikamiyorsan oradan bakacaksin ve eleme usulü en temiz 4-5 arabayi cikarip ona göre gidip deneyip alacaksin reis. Kendini ispatlamis araclar olacagi icin internetten bolca arastirma da yapabilirsin. Acemilik atmak icin düz vites tercih edilmelidir. Kac km yapacagina bagli olarak da dizeli eleyebilirsin veya dahil edebilirsin.

O bütcene göre marka&model olarak gitmemek en dogrusu. Yasadigin sehir disina cikamiyorsan oradan bakacaksin ve eleme usulü en temiz 4-5 arabayi cikarip ona göre gidip deneyip alacaksin reis. Kendini ispatlamis araclar olacagi icin internetten bolca arastirma da yapabilirsin. Acemilik atmak icin düz vites tercih edilmelidir. Kac km yapacagina bagli olarak da dizeli eleyebilirsin veya dahil edebilirsin.
Tabi işin bu kısmıda var,doğru diyorsun. Şehir ağından yana sorun yok her yerden alabilirimde otomatik vitesi annemde kullanır diye düşünmüştüm aslında manuelden başlamak daha önemli tabi

Üst Alt