Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bende bilemiyorum ne alacagimi 50civari butcem var dizel arac alacagim 80bin km ye kadar malum sitede gunlerim gecti ama ates pahasi ortalik. normal bi arac almak imkansiz gibi kagittan otomobillerede para vermek istemiyorum.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türkiye'deki araba fiyatları inanılmaz derecede pahalı. Eski dövizde Kıbrıs'da 100 bin tl civarın en son model Mercedes alınıyordu 2. el. Bence pahalı demek bile ufak kalır fiyatlara.

Sonunda Mercedese dönüş yaptım.
Haftaya arabam geliyor inşallah.
18 yaşında son model baba mercedesi sürüyorduk 36 yaşında babalar gibi Mercedese bineceğim.
Yarında babalar günü gel keyfim gel.

Gscimbom Mobile

Bana eskiden normal geliyordu, Kıbrıs'daki fiyatları gördükten sonra tüm fikrim değişti ve buradaki fiyatlar genelde dünya genelindeki fiyatlar. Devlet resmen geçiriyor kazığı. Araba fiyatından çok daha fazla vergi alınıyor.

Mercedes C200 Dizel AMG türkiyeye giriş fiyatı 159bin lira. Tr'e girdikten sonra fiyatı 303bin lira oluyor.

Yani haklısın kmk. Geçiriyorlar.

Herkeisn ihtiyacı farklı..
İsteyen ne için ve kaç kişi kullanacağını yazarsa daha ezberdışı ve mantıklı/işe yarar tavsiyeler gelebilir..

Üst Alt