Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
BMW_3SERISI_13.jpg

First Edition Sport Line Yeni BMW 320i Sedan :380.600

Bunu alırdım ben olsam ilerde düşüncemde var.

2016 40. yıl F30 vardı, bir kaç ay önce sattım. 3 serisi M paket dışı çok ilgi çekici olmuyor açıkçası. Bu G20 kasa M pakete bir kaç opsiyonla 430 bin çektiler. Çok abartılı bir fiyat bence.

Arkadaşlar otomobil almayı planlıyorum. Yeni CLA'ya baktım 354 bin dediler, açıkçası bütçeyi biraz aşıyor. Yeni 508 GT Line'a 305 bin dediler. Eşime kalsa çocukla arkada oturacağı için Tiguan/3008 olmaz mı diyor. Onlar da 285-300 bin. Kafam karıştı açıkçası. Var mı bir fikriniz ya da yeni bir öneriniz?
Yengeyi dinle 3008 al renktaş. Araba iyi çıkarsa şanslısın, kötü çıkarsa suçu yengeye atarsın

Arkadaşlar otomobil almayı planlıyorum. Yeni CLA'ya baktım 354 bin dediler, açıkçası bütçeyi biraz aşıyor. Yeni 508 GT Line'a 305 bin dediler. Eşime kalsa çocukla arkada oturacağı için Tiguan/3008 olmaz mı diyor. Onlar da 285-300 bin. Kafam karıştı açıkçası. Var mı bir fikriniz ya da yeni bir öneriniz?
Bence Volvo XC40'ı bir inceleyin/test sürüşü yapın. Çok şık bir araç. Çok da güvenli.

Üst Alt