Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 97 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arabam.com bile su anda think satdan 136 veriyor. Kendin satarsan 147ye hızlı gider diyor acaba gider mi onu merak ettim hiç anlamam araç piyasasından. Sağol bilgi için

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Think satta düşük veriyor maalesef.Bende vw scirocco var 2016 model.Aracım daha 6 binde.Piyasası 180 bin civarı.138 bin fiyat verdi.

Senin aracın piyasası 160 170 bin civarı.Örnek olarak şu arac seninkine yakın diye tahmin ediyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...lk-sahibinden-hatasiz-cc-acil-788302217/detay

Arkadaşlar otomobil almayı planlıyorum. Yeni CLA'ya baktım 354 bin dediler, açıkçası bütçeyi biraz aşıyor. Yeni 508 GT Line'a 305 bin dediler. Eşime kalsa çocukla arkada oturacağı için Tiguan/3008 olmaz mı diyor. Onlar da 285-300 bin. Kafam karıştı açıkçası. Var mı bir fikriniz ya da yeni bir öneriniz?

F30dan sonra seni tatmin edecek araç executive m f10 biraz daha ağır severim dersen düz executive veya plusını al.. Daha yeni sattım keşke göreydim yazdığını piyasadan uygun da verdim zaten 3 güne aldılar hemen.. 315-320 civarına tertemiz bulursun harman cardonlu bile denk getirebilirsin full+full olur.. Bu bütçeyi peugeotya kullanıp da hiç etme f30 tadı almışsın ben de f30dan geçiş yapmıştım.. Bir de piyasası acayip artıyor bu aracın ben 9 ay kullandım ettiğim kara çoğu inanamıyor..

F30dan sonra seni tatmin edecek araç executive m f10 biraz daha ağır severim dersen düz executive veya plusını al.. Daha yeni sattım keşke göreydim yazdığını piyasadan uygun da verdim zaten 3 güne aldılar hemen.. 315-320 civarına tertemiz bulursun harman cardonlu bile denk getirebilirsin full+full olur.. Bu bütçeyi peugeotya kullanıp da hiç etme f30 tadı almışsın ben de f30dan geçiş yapmıştım.. Bir de piyasası acayip artıyor bu aracın ben 9 ay kullandım ettiğim kara çoğu inanamıyor..

Peugeot’yu eledim zaten, gerçekten bu paraların arabası değil. F10 olabilir ama temiz, yıpranmamış araba için iyi araştırmak lazım. Bakalım, acelem yok, bekleyeceğim biraz

Peugeot’yu eledim zaten, gerçekten bu paraların arabası değil. F10 olabilir ama temiz, yıpranmamış araba için iyi araştırmak lazım. Bakalım, acelem yok, bekleyeceğim biraz

Hocam acelem yok deme bence araç işinde geçen cumartesi ilana koydum salı anlaştım biriyle satış yaptık sonrasındaki 1 haftada fiyatları 6-7 bin yukarı çekmişler.. Araç piyasası düşecek diyenlere zerre inanmıyorum bu memlekette neyin fiyatı düşmüş de araç fiyatı düşecek ki?

Piyasa nerdeyse tamamiyle SUW a döndü ucuz yollu 300 bin altında şu araçlar duusnulebilr
Yeni 2008
Seat Ateca
Kodiaq
İncelemlerim kullanimlarim sonucu sınıfları fiyatlari alakasız olsa bile bu üç araba minumum gelecek beş yil icinde hem pirim yalar hem ihtiyaçları fazlasıyla karşılar gücünüz hangisine yetiyorsa gönül rahatlığıyla alınır

50 bine ne alam abiler ablalar kardeşler, mümkünse kazasız boyasız almak istiyorum
o fiyata bu dediğin özelliklerde pek bir araba bulamazsın. ha km almış başını gitmiş yaban eşşekleri çoktur şahsen ben 2. el alacak olsam 50bin km üzerine bakmam bile. kesinlikle benzinli tüpsüz alır kendim taktırır gezerim. dediğine gelirsek mecburen üzerine biraz daha koyup bakacaksın etrafa . örnek olarak hyundai i10 olabilir.
gidip de milletin sefasını sürüp cefasını kakalayacak adam aradığı arabalara yanaşma. parana yazık ettiğin gibi masrafı derdi satması ayrı problem olur sana .

cebimde son 50 bin tl var km düşük temiz araba istiyorum diye sorunun cevabı maalesef yok

Alın size içeriden bilgi ;

Hükümet , balon haline gelen 2.el oto piyasasında ki parayı kontrol edemediği için , Nisan veya Mayıs ayları içinde sıfır araçlar için ÖTV indirimi yapacak. İndirim oranı hakkında bilgi yok ama piyasayı bayağı canlandıracak ve ikinci eldeki balon fiyatlar değerine inecek diye bir düşünce hakim.

Şuan sıfır veya ikinci el araç almak mantıklı değil fiyatlar cidden balon. İkinci konuşulan şey ise araç ithalatının önünü açmak. Bu olursa o zaman gör sen o araç stoklayan galericileri :D

2015 Golf Midline plus oto. diesel 220bin km adam maytap geçer gibi 165bin tl araç başında pazarlık olur yazmış. Ya bizim millet kadar kendini kurnaz sanan bir millet yok.

Üst Alt