Sıfır ve İkinci El Araç Tavsiyeleri - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Herkese iyi akşamlar. Bir araba arıyorum max 25.000 TL verebileceğim. Acemilik atabilmek için bu fiyat istiyorum. Otomatik vites önceliğim. Tavsiyeniz var mıdır ? (1.5 yıl binerim en fazla)

Kupon kelimesini sevmem ama ne anlamda kullanildigini biliyorsunuz arac piyasasinda

Bu tip arabalarda ciddi indirimler var . Super spor , cabriolet , coupe kasali araclar icin zamlar oncesi ciddi firsatlar var

Sahsi fikrimi sorarsaniz orta ust arasi segmente hitap eden Bmw 4 serisi ciddi tavsiyemdir

Marka olarak tavsiye alabilir miyim :D
O bütcene göre marka&model olarak gitmemek en dogrusu. Yasadigin sehir disina cikamiyorsan oradan bakacaksin ve eleme usulü en temiz 4-5 arabayi cikarip ona göre gidip deneyip alacaksin reis. Kendini ispatlamis araclar olacagi icin internetten bolca arastirma da yapabilirsin. Acemilik atmak icin düz vites tercih edilmelidir. Kac km yapacagina bagli olarak da dizeli eleyebilirsin veya dahil edebilirsin.

O bütcene göre marka&model olarak gitmemek en dogrusu. Yasadigin sehir disina cikamiyorsan oradan bakacaksin ve eleme usulü en temiz 4-5 arabayi cikarip ona göre gidip deneyip alacaksin reis. Kendini ispatlamis araclar olacagi icin internetten bolca arastirma da yapabilirsin. Acemilik atmak icin düz vites tercih edilmelidir. Kac km yapacagina bagli olarak da dizeli eleyebilirsin veya dahil edebilirsin.

Tabi işin bu kısmıda var,doğru diyorsun. Şehir ağından yana sorun yok her yerden alabilirimde otomatik vitesi annemde kullanır diye düşünmüştüm aslında manuelden başlamak daha önemli tabi

Üst Alt