Sigara ve Zararları Hakkında - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sigara ve Zararları Hakkında

Ben bıraktıktan 1 sene sonra alkol yüzünden bu yaz tekrar başladım. 4ncu bardaktan sonra dişlerimin dibi sızlıyordu resmen o dumanı içime çekmek için.

Üç gündür içmiyorum şuan tekrar bırakmaya çalışıyorum. Çok aşırı gerginim gözüm bişey görmüyor çatacak yer arıyorum ve aşırı şekilde yemek yiyorum.

Ama biliyorum 2 gün daha sürer anca bu sonra alışırim. Ilk 5 gün en zoru çünkü sonrası kolay 1-2 ay gece Hayatı alkolden ve sıkıntıdan uzak durdukmu

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
Ben neredeyse 12 gün oldu bırakalı ilk 5 gün filan zorluk çektim. Sonrasında düşünmedim bile, sabır edeceksin ve sigaralı ortamlarda bulunmayacaksın. Bu arada habire araştırıyorum hahaha

Ben neredeyse 12 gün oldu bırakalı ilk 5 gün filan zorluk çektim. Sonrasında düşünmedim bile, sabır edeceksin ve sigaralı ortamlarda bulunmayacaksın. Bu arada habire araştırıyorum hahaha

Sigara yanımda İçmeleri bana etki yapmıyor. İşim gereği hep alkollü ortamda buluyorum kendimi o meret ağzıma değince bitiyorum sigara diye ölüyorum. Neyse umarım kurtuluruz.

O nasıl bir iş lan

Deniz kıyısında Emlak işinde alkol olmazsa olmaz hangi eve gitsem önüme şarap geliyor. Müşterilerle yemeğe gidiyoruz yine şarap Whisky türü şeyler geliyor önümüze. Her cuma akşamı briefing yapıyolar ajansta ondada şampanyalar rosé ler. Cumartesi günleri turkish düğün oluyor vuruyom jack in gözüne. Evde Genelde her Pazar günleri mangal yapıyoruz ordada gözüne gözüne vuruyom alkolün. Bir uyurken yok hayatımda.

Deniz kıyısında Emlak işinde alkol olmazsa olmaz hangi eve gitsem önüme şarap geliyor. Müşterilerle yemeğe gidiyoruz yine şarap Whisky türü şeyler geliyor önümüze. Her cuma akşamı briefing yapıyolar ajansta ondada şampanyalar rosé ler. Cumartesi günleri turkish düğün oluyor vuruyom jack in gözüne. Evde Genelde her Pazar günleri mangal yapıyoruz ordada gözüne gözüne vuruyom alkolün. Bir uyurken yok hayatımda.

Ciğer R.I.P.

Sana başka bir iş bulalım.

Her sene Kasım ayı sigarayı bırakma ayı diye kampanya oluyor Avrupa'da. Bu sene bende katıldım galiba başardım hiç zorluk çekmedim ilk 4 gün hariç.
Umarım birdaha bulaşmam bu pisliğe.

605ced718a63c98a2248b4ee090fd7bf.jpeg

Ben normalde pek içmeyip, alkolle anasını ağlatanlardanım. 2 garanti, bazen 3. pakedi açıyorum. 4. pakedi açtığım günler dahi oldu.​

Üst Alt