Sigara ve Zararları Hakkında - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sigara ve Zararları Hakkında

Şuan bir şişe şarap içtim dişimin dibi sigara diye sızlıyor o pofur pofur duman gözümün önünde canlanıyor. Bırakalı baya oldu. İsteyen istediği zaman bırakır bırakamam diyen kendini kandırıyordur. Ama şerefsiz çok zevkli ya bardağı dikiyorsun elin bişey arıyor o an diyorsun hay ananı niye bıraktım diye.

İşler şuan yolunda en ufak terslikte can sıkıntısında tekrar başlayacağımdan adım gibi eminim. Benim için Hayatta çoğu şey sigaradan daha zararlıdır ama bu içmek için bir sebep değildir.

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Helede radyoda bir Müslüm baba şarkısı çalıyorsa dayanılmaz bir meret

Birayı sevmiyorum. Rakı severim.

_780x437-vbw889j8z1.gif

Sigaradan cok etraftaki arkadaşlara dikkat etmek lazım.
Akşam 6ya kadar 4-5 tane içtim.
Akşam 6 dan su saate kadar rahat +15.
Alkolle de efsane ikili oluyorlar.
Ha bırakmak isteyen azaltarakta bırakamaz. Bi anda kestin kestin yoksa en fazla 1 ay gidiyor tek tuk icmeler. Sonra bi bakmışsın cepte gene paket.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsim acilse fistiktir ama kokorec ve midye biranin pezevengidir bana gore ,İzmire geldiginde Cila'ya ugra tavsiye ederim kokorec midye bira uclemesi efsanedir.

4c2c726066ca4c80d158df07471cc002.jpg
Biz boş yaşıyoruz adamlar istedikleri zaman kokoreç yiyor. Şu masanın güzelliğine bak.

Sokmuşum fransız şarabınada peynirinede

1 aralıkta bırakmıştım ne de güzel gidiyordu ama 2 gün trafikte çok sinirlenince yanımdaki arkadaş al yak dedi yaktım şuanda eskiye geri döndüm. Geri bırakmak çok zor geliyor

Sigara icen arkadaslara soruyorum, diyelim hayvanlari cok seviyorsunuz, ve kopeginiz/kediniz var. Ona mama alirken, paketin uzerinde "Zararlidir, Öldürür" yazsa, o mamayi alirmisiniz? Buyuk bir ihtimal almazsiniz. Peki sigarayi neden alip iciyorsunuz?

Sent from my A0001 using Tapatalk

Sigara icen arkadaslara soruyorum, diyelim hayvanlari cok seviyorsunuz, ve kopeginiz/kediniz var. Ona mama alirken, paketin uzerinde "Zararlidir, Öldürür" yazsa, o mamayi alirmisiniz? Buyuk bir ihtimal almazsiniz. Peki sigarayi neden alip iciyorsunuz?

Sent from my A0001 using Tapatalk

Yeni bıraktım, çok uzun zaman geçmiş gibi geliyor ama topu topu 3 ay olmuş bana 4-5 ay gibi geliyor. Bu gereksiz detayı niye verdim bilmiyorum neyse; keşke o kadar basit olsa... Nikotin insana en çok bağımlılık yapan madde ve sigara zararını zaman içinde gösteriyor ani ve sert fiziksel hasara yol açmıyor; yavaş yavaş öldürüyor yani. Sigara bağımlısı olmayan bir insanın bunun nasıl bir şey olduğunu anlaması zor. Bİr noktadan sonra istisnasız her duyguna sigara eşlik ediyor. Üzülüyorsun sigara içiyorsun, seviniyorsun sigara içiyorsun falan filan...

İnsanların çocuklarına yapacakları en büyük iyilik sigaraya hiç başlamamalarını sağlamak, sigara bırakılamaz diye bir şey tabiki yok zor da olsa bırakılıyor bir şekilde ama sigara özlemi uzun yıllar; hatta ömür boyu sürüyor.

Son düzenleme:
Yeni bıraktım, çok uzun zaman geçmiş gibi geliyor ama topu topu 3 ay olmuş bana 4-5 ay gibi geliyor. Bu gereksiz detayı niye verdim bilmiyorum neyse; keşke o kadar basit olsa... Nikotin insana en çok bağımlılık yapan madde ve sigara zararını zaman içinde gösteriyor ani ve sert fiziksel hasara yol açmıyor; yavaş yavaş öldürüyor yani. Sigara bağımlısı olmayan bir insanın bunun nasıl bir şey olduğunu anlaması zor. Bİr noktadan sonra istisnasız her duyguna sigara eşlik ediyor. Üzülüyorsun sigara içiyorsun, seviniyorsun sigara içiyorsun falan filan...

İnsanların çocuklarına yapacakları en büyük iyilik sigaraya hiç başlamamalarını sağlamak, sigara bırakılamaz diye bir şey tabiki yok zor da olsa bırakılıyor bir şekilde ama sigara özlemi uzun yıllar; hatta ömür boyu sürüyor.
Üç vakte kadar tekrar başlayacakmışsın gibi bir intiba edindim. Umarım yanılırım.

İyi forumlar.

Üst Alt