Sigma Olomouc 7-1 Fenerbahçe | Unutma Unutturma ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sigma Olomouc 7-1 Fenerbahçe | Unutma Unutturma !

4 Kasım 1992'de fenerbahçe - Sigma Olomouc'a 1-7 gibi bir skorla yenilmiştir ve aynı gün Galatasaray SK, Frankfurt'u 1-0'la geçmiştir

Goller:

10. dk: hanus, 12.dk. kerbr, 34.dk. barborik, 39.dk. aykut kocaman 49. marosi, 76.dk kabyl, 79.dk. vad'ura, 90.dk. hanus

Video - Sigma Olomouc - Fenerbahçe: 7-1 (4 Kasım 1992)

Tek bir bayrağı oldugu oda klüp binasında asılı durdugu söylenen Sigma Olomouc,Olomouc şehrinde kurulan bir Çek futbol kulübüdür. 1919'da kurulan bu kulüp maçlarını 12.072 kapasiteli Andrův Stadyumu'nda oynamaktadır.

NOT: ''BÜYÜK TAKIMLAR ALDIĞI KUPALARLA ÖVÜNÜR,KÜÇÜK TAKIMLAR İSE BÜYÜK TAKIMLARI YENMELERİYLE ÖVÜNÜR''

MİCHAEL PLATİNİ

AVRUPA FUTBOL FEDERASYONLARI BİRLİĞİ BAŞKANI

1632147305050.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Sigma Olomouc 7 - 1 Fenerbahce Unutma Unutturma!

Angut'a da Tromso topiği açmışlar.Biraz kendi tarihlerinin inceleseler daha vahimlerini görecekler ama.

logo.gif

SK%20Sigma%20Olomouc.jpg

:)

Bu maçtan sonra Galatasaray-fener maçı vardı ve bizi yenmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.

Bu maçtan sonra Galatasaray-fener maçı vardı ve bizi yenmişlerdi yanlış hatırlamıyorsam.

çok doğal çünkü gerizekalılar bizim maçlara ölüm-kalım meselesiyle çıktıkları için ve 7 yediklerini angut taraftarlarına unutturmak için yine 4 öküz gücünde koşmuşlardır ve bizim iplemeyen oyuncularda yine ciddiye almayıp yenilmişlerdir.

fenerin bizi ciddiye aldığı kadar biz onları almadık, bizim hatamız herzaman bu.

Bu arada 92de golü Aykut Kocaman atmış bu sene de dönüşünün hatrına bir avrupa faciası bekliyorum....

Goller:

10. dk: hanus, 12.dk. kerbr, 34.dk. barborik, 39.dk. aykut kocaman 49. marosi, 76.dk kabyl, 79.dk. vad'ura, 90.dk. hanus

Geçmişe bakacaksan zamanında Sigma'dan 7 yediniz, hatırlıyormusun o takımın adını? Cannes geldi 5 çekti, hatırlıyormusun? Ne yüzsüz adamlarsınız ulan? Elin oğlu gelip 5 atmış hala ötüyorsunuz. Ama Allah'ın sopası yok, bu size az bile. Zamanında dalga geçip yavşayanları gördük tek tek. Arsenal koşsaydı 10 tane atardı, dua edin yürüdü adamlar. 2. yarı neredeyse sandalye çekip çay içmedikleri kaldı ezik kurbağalar. Benfica - GALATASARAY maçını kaçırma. Zira o maçın özelliği, size tarihinde 7 çakmış iki takımın karşılaşması olucak.

2-5'lik Arsenal maçı sonrası internetspor'da ulusoyistifa nickli bir ezikle tartışmamızdan :m05:

Bu arada 92de golü Aykut Kocaman atmış bu sene de dönüşünün hatrına bir avrupa faciası bekliyorum....

Goller:

İlk golü İsmail Kartal atıp 1-0 öne geçmişlerdi diye hatırlıyorum ben.

Üst Alt