Sigthorsson'un Sözleşmesi Feshedildi İddiası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Sigthorsson'un Sözleşmesi Feshedildi İddiası!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sighthorsson_istanbul_300816.jpg

Galatasaray'ın sezon başında Fransa Ligue 1 ekiplerinden Nantes'tan kiraladığı İzlandalı forvet Kolbeinn Sigthorsson'un sözleşmesi fesh edildi.

Eylül ayında İzlanda milli takım kampındayken dizinden sakatlanan ve ameliyat olan 26 yaşındaki golcü futbolcu, bir türlü iyileşemeyince teknik direktör Jan Olde Riekerink'in gözünden düştü.

Riekerink'in yönetime sunduğu rapor doğrultusunda yolların ayrıldığı Sigthorsson, yarım sezonluk alacağı karşılığında yönetimle anlaşarak sarı kırmızılı takımla yollarını ayırdı.

Öte yandan, sarı-kırmızılı ekipte beklenen performansı veremeyen başka oyuncularla da sözleşme fesih görüşmeleri yapılmasının planlandığı bildirilirken, hangi futbolcuların gündemde olduğu konusunda isim verilmedi.

Sabah

Serdar Aziiiiz
Hamit Altıntopuyla
Sağ tarafta Grosssrosuyla
İleride Sightorsoonla
Gidiyoruz hastaneye lay lay lay lay

ulan delirttiniz bizi bakalım bu devre arasında sakat kontenjanına kimi alacaksınız

bu adamlari sezon basi transfer eden kimse derhal yönetimden kovulmali , bukadar isabetsiz kalitesiz transfer sezonu son senelerde hatirlamiyorum

Levent adam gibi çık kardeşim kameraların karşısına hata yaptık de. Şimdi geleceksin yok Ahmet Çalık vs. Rezilsin yemin ederim.

Bir daha gösterdi ki ucuz etin yahnisi hesabi transfer yaparsan hic bir zaman karli cikmiyorsun, her sene ayni mevkiye misal sag bek yeni oyuncu aliyorsun ucuza ama düsünmüyorsunki saglam bir tane alsaydim o bölgeye aldigim 3 oyuncunun parasi etmiyormus diye

Yonetim yanlislarina sanssizliklar da ekleniyor

Bu oyuncunun kotu bir sakatlik gecmisi oldugunu dusunmuyorum , kuzey avrupadan makul ucretlerle boyle disiplinli oyuncular firsat gelince alinabilir , ustelik elemelerde izlanda takimiyla iyi maclar da oynamisti

Bu adamin curuk oldugunu dusunmuyorum ,bize tam bir kazik oldu ,bu gercek degismez ama surekli her oyuncuda komisyon su bu demek de bilgisizce ,tahmin uzerinden sallamak oluyor

Birisi o zaman ispat etsin verelim mahkemeye 7 ceddini aglatalim , ama boyle bir kaniti kimsenin yok . Mantiksiz tonla hamle var , gecmiste de vardi , tarik transferinde , hayrovic skandalinda da aysal yonetimindekiler mi komisyon aliyordu ?

o zaman her buyuk klupteki yanlis her hamlede birileri cep mi dolduruyor , tonlarca boyle skandal vardir uzerine arastirma yapsak

gitsin bencede..yine uyarı vermez modlar umarım :D halka acık tv de soylenıyor bu soz rtuk karısmıyor modlar uyarı verıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt