Şike İddianamesi Tamamlandı, Bugün Açıklama Yapılacak


Şike iddianamesi hazırŞike iddianamesi hazır. İddianame yaklaşık 400 sayfadan oluşuyor. 93 sanıklı şike iddianamesinde Aziz Yıldırım ve Olgun Peker örgüt liderliği ile suçlanıyor...17:43 | 02 Aralık 2011Şike İddianamesi'nin hazır olduğu ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili'nin yarın konuyla ilgili bir açıklama yapacağı açıklandı.İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Mehmet Berk şike iddianamesini 5 ayda tamamladı.Aziz Yıldırım ve Olgun Peker örgüt liderliği ile suçlanıyorŞike iddianamesi hazır. İddianame yaklaşık 400 sayfadan oluşuyor. 93 sanıklı şike iddianamesinde Aziz Yıldırım ve Olgun Peker örgüt liderliği ile suçlanıyorŞike iddianamesinde TFF Başkanvekili Göksel Gümüşdağ da şüpheliler arasında bulunuyor..Şike iddianamesi Başsavcılığa yarın sunulacak.İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili konuyla ilgili yarın açıklama yapacak.3 Ağustos'ta başlayan soruşturmada bugüne kadar aralarında kulüp yöneticileri, teknik direktörler ve futbolcuların da bulunduğu 31 kişi tutuklanmıştı.
 
Son Dakika l İddianame TamamlandıSavcı Mehmet Berk, İddianameyi tamamlanmış. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı yarın açıklama yapacakmış.İddanamenin 1 numaralı sanığı Olgun PekerNtvspor..
 
Cevap: Somn Dakika l İddianame TamamlandıAllaahhhh :D Fb'nin sike yaptigi kesinlesirse aninda dusurulmesi gerekir normal sartlarda.
 
Cevap: Somn Dakika l İddianame TamamlandıKümeye kümeye , şikebahçe kümeye .:)İnşallah düşerler.Düşseler bile çarşamba günü maça çıksınlarda ifadelerini alalım.
 
Cevap: Son Dakika | Şike iddianamesi hazır!Aziz nerde diyenler..

Herşey Olgun Pekerle başladı zaten.. Ele başı oydu. Sonra Azizde takıldı.

Olgun peker bir çok suçtan yargılanacak.
 
Cevap: Son Dakika | Şike iddianamesi hazır!Fazla ümitlenmeyin bence düşeceklerine dair.Her ne kadar belgeler , itirazlar düşeceklerini göstersede hala düşmeyeceklerini düşünüyorum yada en kötüsüne hazırlıyorum kendimi ne bileyim.. :/
 
Cevap: Son Dakika | Şike iddianamesi hazır![video=youtube;8xC62i_zOew]https://www.youtube.com/watch?v=8xC62i_zOew&feature=player_detailpage#t=1s[/video]

kimse koymadan ben koyayım:D
 
Üst Alt