Şike İddianamesi Tamamlandı, Bugün Açıklama Yapılacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike İddianamesi Tamamlandı, Bugün Açıklama Yapılacak

Şike iddianamesi hazır

Şike iddianamesi hazır. İddianame yaklaşık 400 sayfadan oluşuyor. 93 sanıklı şike iddianamesinde Aziz Yıldırım ve Olgun Peker örgüt liderliği ile suçlanıyor...

17:43 | 02 Aralık 2011

Şike İddianamesi'nin hazır olduğu ve İstanbul Cumhuriyet Başsavcı Vekili'nin yarın konuyla ilgili bir açıklama yapacağı açıklandı.

İstanbul Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Mehmet Berk şike iddianamesini 5 ayda tamamladı.

Aziz Yıldırım ve Olgun Peker örgüt liderliği ile suçlanıyor

Şike iddianamesi hazır. İddianame yaklaşık 400 sayfadan oluşuyor. 93 sanıklı şike iddianamesinde Aziz Yıldırım ve Olgun Peker örgüt liderliği ile suçlanıyor

Şike iddianamesinde TFF Başkanvekili Göksel Gümüşdağ da şüpheliler arasında bulunuyor..Şike iddianamesi Başsavcılığa yarın sunulacak.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili konuyla ilgili yarın açıklama yapacak.

3 Ağustos'ta başlayan soruşturmada bugüne kadar aralarında kulüp yöneticileri, teknik direktörler ve futbolcuların da bulunduğu 31 kişi tutuklanmıştı.

Son Dakika l İddianame Tamamlandı

Savcı Mehmet Berk, İddianameyi tamamlanmış. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı yarın açıklama yapacakmış.

İddanamenin 1 numaralı sanığı Olgun Peker

Ntvspor..

Cevap: Somn Dakika l İddianame Tamamlandı

Allaahhhh :D Fb'nin sike yaptigi kesinlesirse aninda dusurulmesi gerekir normal sartlarda.

Cevap: Somn Dakika l İddianame Tamamlandı

Kümeye kümeye , şikebahçe kümeye .:)

İnşallah düşerler.

Düşseler bile çarşamba günü maça çıksınlarda ifadelerini alalım.

Cevap: Son Dakika | Şike iddianamesi hazır!

Aziz nerde diyenler..

Herşey Olgun Pekerle başladı zaten.. Ele başı oydu. Sonra Azizde takıldı.

Olgun peker bir çok suçtan yargılanacak.

Fazla ümitlenmeyin bence düşeceklerine dair.Her ne kadar belgeler , itirazlar düşeceklerini göstersede hala düşmeyeceklerini düşünüyorum yada en kötüsüne hazırlıyorum kendimi ne bileyim.. :/

[video=youtube;8xC62i_zOew]https://www.youtube.com/watch?v=8xC62i_zOew&feature=player_detailpage#t=1s[/video]

kimse koymadan ben koyayım:D

Üst Alt