Şike Soruşturması - (ARŞİV 1)


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Aziz Yıldırım GözaltındaŞike soruşturmasıyla ilgiliymiş stadyumda dahil fenerli yöneticilerin ev ve iş yerlerinde arama yapılıyormuş
 
Cevap: Aziz Yıldırım GözaltındaF5 Medyası hiçbir yerde haberi geçmiyor. 12 şehirde gözaltı var. Eskişehirsporla olan muhabette için de varmış. Diyoruz abi bunlar şike olmadan bir b.k yapamaz.
 
Cevap: Aziz YILDIRIM tutuklandı..Böylesine şikeci bir takım bizi şampiyonlar liginde temsil edemez, etmemeli de..
 
Cevap: Aziz Yıldırım GözaltındaHeryeri arıyorlarmış. Eğer kaydadeğer bir şeyler ortaya çıkarsa fena karışır ortalık. Türkiye'de bu tür işlerle ilişkisi olmayan bir takımın taraftarı olduğum için çok mutluyum.
 
Cevap: Aziz Yıldırım Gözaltındaşekip mosturoğlu Trabzonpor asbaşkanı serkan çalık serdar kulbilge de gözaltındaymış
 
Cevap: Aziz Yıldırım GözaltındaOnları aklamak için göstermelik bir olay olmasında. Dibine kadar gidilsin olayın. Ne tür pislik varsa toplansın. Ama tahminim biraz eşeleyip bırakacaklar. Aklayacaklar Feneri. Sonra Trabzona filan emzik olacak bu. Bu işler hep böyle. İnanan var mı bir şey çıksa Feneri küme düşüreceklerine?
 
Cevap: Aziz Yıldırım GözaltındaŞimdi hemen Zalad ve 8-0 a laf atarlar. Beşiktaş o sene Ankaragücüne iki maçta 10 gol attı, biz 11 gol attık. BJK deplasmanda 6-0 yendi Ankaragücü'nü. Hazırlıklı olun
 
Cevap: Aziz Yıldırım GözaltındaDaha önce bu tarz bir olay gerçekleşmiş miydi? Bu kadar ciddi gözaltına almalar falan? Hiç duymamıştım, sanırım ilk bu olay.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt