Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti! - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti!

Erman Toroglu bugünki Programda Infantinonun Türkiyeye gelip 6 saat kaldigini söyledi kiminle ne icin görüsdü henüz belli degilmis
acaba bu cas davasiyla alakali mi

hmmm-ok.svg

16 nisana kadar bir kere böyle bişey olmaz

hadi diyelim 16 nisandan sonra uefa takımları küme düşürün dedi

bu sefer padişahımız çıkar hollandaya almanyaya savaş açtığı gibi uefaya da savaş açar

fetö mağduru fbmizi bjkmizi hanslara corclara yedirmeyiz diye başlar konuşmaya

avrupaya almıyorsanız almayın der eser gürler

olan yine bu ülkedeki diğer %50lilik kesime olur

demedi demeyin

ama ben küme düşürme defterinin de kapandığını söylüyorum çünkü bunu defalarca söyledi uefa ve tff

boşa ümitlenmeyin

16 nisana kadar bir kere böyle bişey olmaz

hadi diyelim 16 nisandan sonra uefa takımları küme düşürün dedi

bu sefer padişahımız çıkar hollandaya almanyaya savaş açtığı gibi uefaya da savaş açar

fetö mağduru fbmizi bjkmizi hanslara corclara yedirmeyiz diye başlar konuşmaya

avrupaya almıyorsanız almayın der eser gürler

olan yine bu ülkedeki diğer %50lilik kesime olur

demedi demeyin

ama ben küme düşürme defterinin de kapandığını söylüyorum çünkü bunu defalarca söyledi uefa ve tff

boşa ümitlenmeyin

Uefa nin böyle bir yetkisi yok zaten. Is FIFA'da biter. Infantino Fifa baskani oldu bildigin gibi. Hayirlisi artik

Futbolun içinde üzt seviyede gezenler herşeyi biliyor o şemsiye bir gün açılacak. Ama açılacak ilk şemsiye fenere ffp cezası olacak.

Ne olursa olsun insanı üzüyor bazı şeyler şerefsiz insanların kişisel hırsları için koca çınarlar maymun edildi.

Ben size söyleyeyim avrupa ile olan bu limoni durum bize futbol olarak yansıyacak kafadan bunu elde tutalım.

Cezalar gelecek fener, beşiktaş, başak cezanın kralını yiyecek buna emin olun.

Fakat beni kıllandıran başka bir durum var cezalar ocaktan beri konuşuluyor biliniyor ve bizim yönetici 2 hafta önce çıkıp ne diyor. Bilerek kaybettik, üstten bir takım şeyler geldi kaybettik.
Uefa cezaları ile birlikte ülke içinde yerel olarak yeni bir süreç açılabilir buna kendinizi hazır tutun.

Eyyorlamam bu kadar.

bu saatten sonra yapabilecekleri en buyuk olay puan silme cezası olur heralde üçünede.
fenerin kupasını alırlar puanı sildiler diyelim onlarla pek işimiz yok zaten sıralamada.(fenerin yönetim bazında ilkkez bukadar pasif kalmasının sebebide aldıkları duyumlar olabilir belkide.)
diğer ikisine gelince burada devreye nasuhi sezginin bilerek bazı maçları kaybettik, talimat aldık vs gibi sözleri devreye giriyor. ilk iki sıradaki ikilinin sezonun sonuna doğru silinecek olası puanları bize avantaj sağlamayacak şekilde olacaktır(3.olacağımızı umuyorum). bizim sözde yönetim sözde rakiplere sıkıntı doğurmamak için o farkı koruyacaktır. kimbilir bu sözde yönetim ilk iki sıra avrupaya cl ye alınmaz ise yerlerine biz gitmeyelim ayıp olur diye ffp cezası bile aldırabilirler kasten.

benim uzun zamandır bu muhabbetten umudum kalmamıştı ama nasuhi sezgin ve rıdvanın konuşmları ve infantino reisin ülkeye gelecek olması ister istemez umutlandırıyor.
gerçi umutlanıyorumda o da fenerin şampiyonluğuınu alacaklar diye onun dışında tek bir yararı olmaz bu işin bize.

Son düzenleme:
Üst Alt