Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şike Soruşturması | Şike Tescillendi, Yargı Affetti!

Cevap: Şike Soruşturması | Şike Tescillendi (Yeni konu)

Bundan sonra ne olur ne biter bilmiyorum ama Fenerbahçe spor kulübünün Türkiye'nin en şerefsiz kulübü olduğu kesinleşti bu gün o yüzden çok sevinçliyim böyle şerefsiz bir kulübü uefa şampiyonlar liginde nasıl oynatacak merak konusu...

haber siteleri farkına varmışlar olayın aziz yıldırım ceza aldığının temkinli yaklaşıyorlar..

Birde mutlaka hepsinde UEFA şimdi ne yapacak haberi var :D

Lan bunlar demesin para cezasona çevirin taraftar para mara toplar :?

Bundan sonra ne olur ne biter bilmiyorum ama Fenerbahçe spor kulübünün Türkiye'nin en şerefsiz kulübü olduğu kesinleşti bu gün o yüzden çok sevinçliyim böyle şerefsiz bir kulübü uefa şampiyonlar liginde nasıl oynatacak merak konusu...

Merak etmeye hacet yok.Bugün yarın def eder UEFA. :) Başkan'ı şikeden ceza almış bir kulübün Avrupa'da oynadığı nerede görülmüş? Üstelik UEFA'ya Padişah emri de sökmez.Hele Bakan emri hiç sökmez.Çok rahatım,keyifliyim ve UEFA'dan gelecek men cezasını bekliyorum.

Takımlarının şike yaptığı tescillenmiş, bunlar seviniyor...:eek: Ama Yıldırım fenerden daha önemli tabi, tahliye edildi, her şey yolunda..."Türkiyedir fenerbahçe" diyorlar ama asıl Aziz Yıldırımdır fenerbahçe..

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

Icimden bir ses diyor ki: "Yargitay sike cezalarini onarsa, gecen yilin kupasi Trabzon'a gider.." Otesini sormayin.. No comment!

İBRAHİM SETEN ‏@ibrahimseten

Icimden bir ses diyor ki: "Yargitay sike cezalarini onarsa, gecen yilin kupasi Trabzon'a gider.." Otesini sormayin.. No comment!

Takımlarının şike yaptığı tescillenmiş, bunlar seviniyor...:eek: Ama Yıldırım fenerden daha önemli tabi, tahliye edildi, her şey yolunda..."Türkiyedir fenerbahçe" diyorlar ama asıl Aziz Yıldırımdır fenerbahçe..

Yarın çıkar Fbtv ye yapar bir konuşma mesih ilan ederler ise şaşırmam artık o derecede hayret ile izliyorum bunları gerçekten..

haber siteleri farkına varmışlar olayın aziz yıldırım ceza aldığının temkinli yaklaşıyorlar..

Birde mutlaka hepsinde UEFA şimdi ne yapacak haberi var :D

UEFA ceza kurulu çerşamba günleri rutin olarak toplanıyormuş sanırım. Yani ilk toplantıları 2 gün sonra. Eğer o toplantıdan bir karar çıkmazsa, önümüzdeki hafta çarşamba günü mutlaka çıkar. Yani UEFA'nın aksiyonunu 10 gün içinde falan görecez.

UEFA'nın elini inanılmaz derece güçlendirdi bu mahkeme kararı..

fenerbahçeyi çok sıkıntılı günler bekliyor. Trabzonsporunda beraat etmesinden sonra 2011 yılının şampiyonluğu Trabzonspora gider.

Trabzonspor her halukarda 100 sene geçse bile alır artık o şampiyonluğu artık ortada mahkeme kararı var.

Bülent Uygun:" 5 yerim,7 yerim 11 yerim ama 6 ya da 8 yemem

İbrahim Seten "Yargıtay kararını bekleyelim" trendinin temelini atıyor, yakında bu ses çığlığa dönüşüp UEFA'yı bile etkileyecek.

Üst Alt