Şikeci Bursa Kudurdu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikeci Bursa Kudurdu!

bu rakiplerin yaptıkları yorumlar bizi her ilerleyen maçlarda çok etkiliyor.
Şu ligde anadolu takımlarıda dahil en çok alehine hata yapılan takım Galatasaraydır.
Ama öyle bir algı yaratılıyor ki en çok kollanan fener ve bjk ile aynı sınıfa koyuluyoruz.

Buna engel olmak için hadi diyelim Fatih hoca çok bariz olmadığı sürece konuşamaz konuşmasında..Ama başımızdaki yöneticiler her maçdan sonra alehimize olan pozisyonları resmi kanallardan ses getirecek şekilde göstermeli..Bizim lehimize verilen ama doğru olmadığını söyleyen rakiplere karşı bu pozisyonlardada haklı olduğumuz güzelce ifade adilmeli..
faul pozisyonları,takdir hakları en ince ayrınntısına kadar araştırılıp açıklanmalıdır.
Bak bakalım o zaman neler oluyor.

ulan 2 maç lehimize hata oluyorsa 10 maç alehimize hata oluyor..

Niye agliyor bunlar simdi penalty penalytdi ofsayt dedikleri pozisiyon ofsayt degildi bizim her oyuncumuz sari kart görmedi mi?

Bir Bursa 'lı olarak başlığa katılmıyorum. Bu tip söylem ve dil maalesef nefret uyandırıyor ve kutuplaştırıcı etki yaratıyor.

Açıklama şanssız ve maalesef Galatasaray 'a karşı algı oyunu oynamak isteyenlere çanak tutuyor. Ancak bunu 2-0 öne geçtikleri bir maçı puansız kapatmalarının verdiği moral bozukluğuna verelim.

"Yine Feghouli, yine ceza sahası dışı, yine sol ayak, yine geri dönüş, yine enfes gol..." hatrına, kendilerine kümede kalma yarışında başarılar diliyorum.

Berbat bir takım bursa bu kadar potansiyelli bir camia varken ellerinde yıllardır düşmemeye oynuyorlar bütün anadolu takımları son 3 yıldır cağ atladı bunlarda ışık bile yok biz fb bjk en rahat deplasman gözüyle bakıyor yıllardır bursaya

Berbat bir takım bursa bu kadar potansiyelli bir camia varken ellerinde yıllardır düşmemeye oynuyorlar bütün anadolu takımları son 3 yıldır cağ atladı bunlarda ışık bile yok biz fb bjk en rahat deplasman gözüyle bakıyor yıllardır bursaya

Eskiden Bursa deplasmanlarindan korkardik ama adamlar bizi en son 2011/12 de yendiler. Ondan beri iceride disarida yeniyoruz diyebiliriz neredeyse. 2011/12 den sonra 18 defa karsilasmisiz 12 kere kazanip 6 kere berabere kalmisiz.

Kisaca ic saha da bizi en son 2011/12 de, Fener'i en son 2009/10 da, Besiktas'i da en son 2012/13 de yenmeyi basarmislar.

bursa düşmesin yav maça gidiyok arada
yoğun zaten çalışma programı :/
Valla hocam ben de Bursada yaşıyorum ve Heykelde şampiyon olan takımın taraftarlarını avlamaya çıkan, burası Bursa burada bizden başkası sevinemez deyip 14-15 yaşlarında üstlerinde Galatasaray forması olan kızlara saldıran andavalları düşündükçe umarım Bursaspor elli lig aşağıya düşer diyorum.

Bursa bu ülke için önemli bir futbol kulübü ve şehri bence.

Alt yapıya önem ciddi şekilde önem veren nadir kulüplerden birisi.

Şehir olarak desteklerini esirgemeyen bir yapısı mevcut.

Yönetim veya taraftar profilleri ara sıra ters gelsede bu tür kulüplerin ligimizin önemli olduğunu düşünüyorum açıkçası.

Bursa bu ülke için önemli bir futbol kulübü ve şehri bence.

Alt yapıya önem ciddi şekilde önem veren nadir kulüplerden birisi.

Şehir olarak desteklerini esirgemeyen bir yapısı mevcut.

Yönetim veya taraftar profilleri ara sıra ters gelsede bu tür kulüplerin ligimizin önemli olduğunu düşünüyorum açıkçası.

Evet ama bir kume dusup akillansalar fena olmaz, yine cikarlar zaten.

GS taraftarı olmama rağmen tarafsız düşünmeye/olmaya çalışırım bu durumlarda.

Emre’nin eline çarpan pozisyon bence penaltı o konuda haklılar ama

1. Emre’ye ikinci sarıdan kırmızı verilmeli dedikleri pozisyonda Emre tamamen topa bakıyor ve sol ayağı ile topu kontrol etmeye çalışıyor. Rakibi görmüyor bile. Rakibi neredeyse 5 metre uçarak topu alıyor. Faul olur ama kart asla olmaz. Hakemin uyarı bile vermemesi lazım. Sol ayağıyla kontrol yerine sağ ile gelişine vole vurmaya çalışsa ve rakibine vursa sonuna kadar haklı olurlar.
06764f7e69ba20a853158fa8358bf676.jpg

2. Belhanda’ya yapılan ve es geçilen penaltıyı neden kimse konuşmuyor? Ben mi yanlış gördüm? Adam baldırlarıyla önce Belhanda’ya değiyor sonra topa dokunuyor. Dengesiz dalış ve penaltı. Özetlerde olmadığı için buraya koyamıyorum. Tekrarını da izleyemedim. Maç esnasında bana net penaltı olarak gözüktü.

3. Gözünün 5 metre önünde olan çok net penaltıya devam diyen ve ancak VAR nedeniyle penaltı çalan bu hakem mi maçı Galatasaray’a verdi? O pozisyona anında nasıl penaltı çalınmaz?

4. Galatasaray’ı sarı kartlarıyla doğrayan bu hakem mi Galatasaray’ı kayırmış? Adam her faulümüze sarıyı çıkarttı. Maçları takip ettiğim uygulamada 8 faule 6 sarı kart gösteriyor. İnsanlar dalga mı geçiyor? Bir takım asıl böyle doğranır. Bursaspor’da ondört faulde iki sarı kart var.

Üst Alt