Şikecilere Umut Vermediler! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikecilere Umut Vermediler!

1f692Platini-Infantino-Uefa.jpg

İstanbul’da düzenlenen 36. UEFA Kongresi sonrası UEFA Başkanı Michael Platini bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına UEFA Genel Sekreteri Giovanni Infantino ve UEFA sözcüsü Alexandre Fourtoy da Platini’ye eşlik etti.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Şikecilere Umut Vermediler!

Şu Gianni'de harbiden bir "Brazzers'daki kel adam" potansiyeli var :D. Gözlerden ırak olsun :p

son zaman olarak cl ye katılma zamanına kadar bekleycekler..bu şu oluyor fb 1.ci olsa bile cl ye gidemez.mantık olarak fb play offu boşuna oynayacak.

gerizekalilar sezon basinda itiraf etmis olsalardi simdi pasa pasa bank asya'da oynayip seneye geri dönmüs olacaklardi.

ama kus beyinli deyince de kiziyorlar

Platini'nin yüzünde "Üfff! Ne Fenerbahçe'ymiş arkadaş , sıktınız ama" ifadesi vardı yalnız.Bellki çok bunaltmışlar adamı:)

Şaka bir yana bu abiler odunu verdi ama ben yine de içerdeki hödüklerden korkuyorum. Bu hıyarlar, ceza verilmemesi halinde UEFA'nın yaptırımlarını göze almış herifler. Fener'i kurtarmalarını geçtim, bari bizim CL hayellerimizin içine etmesinler.

uefa'ya tesekkur emaili mi göndersek, turk futbolunu turk yoneticilerden daha fazla dusundukleri için :)

adamlar 10 dakikalik toplantida fenerbahce'den baydilar, biz neredeyse bir senedir baska birsey konusmuyoruz :D

"Cezalar ne zamana kadar verilmeli?" sorusunu cevaplarken İnfanito, avrupa kupalarına katılma hakkı elde edildikten sonra geriye dönülüp ceza verilmesi işleri daha da zorlaştırır gibi bir şeyler söyledi. Bence play-off'tan önce cezaların verilmesini isteyecekler.

Platini bir ülkeye gidiyorsa o ülkede biri düşer kesin:)) hahaha geçir platini birdie'lere

MAA'nin iddia ettigi belgeyi soran oldu mu? Hani meshur en az 12 puan silinecek ve küme düsme yok yazisi. Serefsiz MAA milleti kandirarak kacti gitti.

Platini’nin “Tabii ki Fenerbahçe çok sevilen, çok büyük ve önemli bir kulüp. Büyük bir tarihi, büyük bir stadı var. Ama bizim kimseyi incitme niyetimiz yok. Biz sadece Avrupa’daki mevcut kuralları uygulamakla yükümlüyüz. Ben yardımcı olmak istiyorum ama disiplin kurulları var, başkanları bağlayan kurallar var.” şeklindeki sözleri de dikkat çekiciydi.

Bu şerefsiz de sırf Fifa'dan korkusundan bu kuralları uygulatıyor resmen! Adam açık açık söylemiş yaa "bende yardımcı olmayı çok istiyorum ama benimde elim kolum bağlı, banada hesap soran yerler var" diye!

"Cezalar ne zamana kadar verilmeli?" sorusunu cevaplarken İnfanito, avrupa kupalarına katılma hakkı elde edildikten sonra geriye dönülüp ceza verilmesi işleri daha da zorlaştırır gibi bir şeyler söyledi. Bence play-off'tan önce cezaların verilmesini isteyecekler.

zaten onu ima ediyor.fb play off oynarsa tff buyuk risk alır.işin içinden iyice cıkamazlar.çünkü fb seneye avrupada olmayacak.uefa bu işe artık noktayı koyun dedi.uefa bundan sonra artık yok bu takım gelsin su takım gelmesin ile uğraşmaz.

Üst Alt