Şikecilere Umut Vermediler! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikecilere Umut Vermediler!

Cevap: Şikecilere Umut Vermediler!

Aslında milleti öyle bir kıvama getirdiler ki.. Sürecin başında küme düşmelerinin dışında herhangi bir seçenek kabulumüz değildi. Fakat o kadar dalavereler olduki zamanla eksi puana razı olduk.. Hatta ''kupalarını alsınlar o sezonu yok saysınlar'' diyenlerimiz oldu..Yıldırım Demirören'in, ''gerekirse Avrupa'ya gitmeyelim'' açıklamasından bir kaç hafta sonra TFF başkanı seçilmesi, bize ''yeterki CL'den men yemeyelim gerisi umrumuzda değil'' dedirtti . Fenerin cezasından geçtik adeta. Kendi derdimize düştük. Evet TFF amacına ulaşmış, bu süreci sulandırarak tam istedikleri kıvama getirmişti ama Uefa'yı o kıvama getiremediler.. Şimdi Uefa getircek , hemde çok pis bir kıvama¿

En ufak cezayı bırak adamlara ödül verilecek şike yaptılar diye. Tazminat alırlarsa.

Çok komik gibi duruyor ama ben Y.D. başkanken gayet ihtimal dahilinde görüyorum bu tazminat olayını. Fener'e CAS'tan çek davayı ben ödeyeyim sana tazminatı diyebilir. UEFA'yı da bak CAS ile uğraşmayacaksın ben halletim, hadi biraz göz yum da ceza meza da vermeden geçireyim şu olayı diyecektir.

Bunun 1 adım sonrası da ilk kongrede fenere başkan olması düpçünün..

Dün trtsporda, Demirörene yakınlığıyla bilinen akpartili gazeteci fatihDoğan, cezalar haziranda(sezon sonu) verilecek, fenere eksi puan cezası verilecek muhtemelen seneye eksi puanla başlayacak dedi. Verielecek ceza maksimum -20 olur.

Dün trtsporda, Demirörene yakınlığıyla bilinen akpartili gazeteci fatihDoğan, cezalar haziranda(sezon sonu) verilecek, fenere eksi puan cezası verilecek muhtemelen seneye eksi puanla başlayacak dedi. Verielecek ceza maksimum -20 olur.

İnfantino takımlar Avrupa kupalarına katılmak için imza veriyorlar.O zamana kadar karar alınmazsa,müdahale edeceğiz dedi.Uefa,Fener'in Avrupa kupalarına katılmasını istemiyor.Bu yüzden cezalar bu sezona yönelik olacaktır bence.

Üst Alt