Şikede asparagas depremi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Şikede asparagas depremi

Cevap: Şikede asparagas depremi

şerefsizler!!! kaynak berbat ama şu haberin doğruluğuna kesinlikle inanıyorum...

hepinizin annesini derdim ama suç yok onlarda.

nerden bilsinler ki çocuklarının metrisin köpekleri olacağını.

Hepsini tek tek atsınlar, temizlesinler medyayı. Mümkünse Aziz'in kimlere Passat hediye etiğini araştırıp, o Passat'çılara da vursunlar tekmeyi.

muhabir; bulent bey yeni clubunuzden memnunmusunuz?

kemal sunal; abilerim bilirsiniz damarimi keseniz

kanim sari kirmizi akar artik galatasaray icin calisacam,

kalbim galatasaray icin carpiyor

aldigim transfer parasina gelince

belki cok gorule bilir ama

sunu soyleye bilirimki

simdiki mercedes parasina bile yetmeye bilir

bize ne kaldi?

anlayiz istiyorum tesekur ederim :D

1 ay sonra

kemal sunal; bilirsiniz damarimi keseniz

kanim sari lacivert akar

kalbim f5 icin carpicaktir

muhabir ; ama 4 milyon transfer parasi almisiniz

kemal sunal; morelimi bozmayin ( orayi karistirma)

hahahaha ne adam ya :D

Ulan bu Tahir Kum da ne şerefsiz adammış.Adamın kızıyla 4 sene aynı sınıfta okumuştum.Kız salağın,cimrinin,yalancının tekiydi uyuz olurdum kıza.Armut dibine düşermiş.Babası gibiymiş o da.Tahir Kum un kendisini de görmüşlüğüm vardı kızını okuldan almaya gelirdi bazen.Bi havalıydı bi havalıydı görmeniz lazımdı.Eşinden ayrılmıştı adam.Kızı da bi ara depresyona falan girmişti düzeldi sonra ama.

vay vay vay spor da ahlak,etik ve insanlık dersi verenlere bak sen.

eğer haber doğruysa ! Pisliğin içinde domuzlar gibi debeleniyorlarmış.

Hakkatten yıllardır taraftarların ağzında olan fenerli medya söylemi resmen gerçekmiş yazıklar olsun. Bu kadar korunan kollanan Galatasaray olsaydı Dünya Kupasını alır gelirdi katılamamasına rağmen. O derece imkansızları başarırdı olaya bak ya.

Satılmış Kalemler Tespit Edildi!

SATILMIŞ KALEMLER TESPİT EDİLDİ!

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu'nun ile Sporx Genel Yayın Yönetmeni Tahir Kum arasindaki telefon görüsmesi polisin teknik takibine takilmis:

Şekip Mosturoğlu: Bana bir iyilik yapman lazım. 'GALATASARAY EMENİKE İLE HER KONUDA ANLAŞTI' DİYE HABER YAPABİLİR MİSİN? Emenike ile ilgili Karabük ile her konuda anlaştı diye...

- Tahir Kum: He. Fenerbahçe'ye gün sayıyor. Zamanlama kötü oldu.

- Şekip Mosturoğlu: Çalım desen. Adnan Öztürk ve Ali Gürsoy şeyle Emenike ile ilgili Karabük ile her konuda anlaştı.

- Tahir Kum: Ali ve Adnan. Var mı öyle bir görüşme ? Şey yapma...

- Şekip Mosturoğlu: YOK, ÖYLE BİR ŞEY YOK. Büroya geçeyim anlatacaklarım var sana anlatırım.

- Tahir Kum: Bak Sezer'i NTV Spor alt yazı geçiyor.

- Şekip Mosturoğlu: Hiçbir şey yok Sezer ile ilgili.

AZiZ YILDIRIM, ALAATTiN METiN'E 'COLiN KAZIM' HABERi YAPTIRIYOR

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın, Galatasaray-Trabzon maçından 3 gün önce Galatasaray aleyhine haber yaptırmak için Akşam gazetesi yazarı Alaattin Metin'i cep telefonundan arayarak, Galatasaraylı Colin Kazım'ın, takım arkadaşlarına Trabzon'a karşı iyi oynamamalarını söylediği şeklinde haber yaptırmak istediği tespit edildi. Aziz Yıldırım'ın, 7 Nisan 2011 günü 12.00 sıralarında Alaattin Metin'i cep telefonundan aradığı polisin teknik takibine takıldı:

-Aziz Yıldırım: Şu şeyi yazsana ya bu Kazım'ın şey yaptığını, sağda solda oyuncularla konuştuğunu ettiğini yaz. Trabzon'a karşı iyi oynamayacaklarını söylediğini yaz şunları tamam mı?

- Alaattin Metin: Yazayım.

- Aziz Yıldırım: Bu i...e o kaleciye şeye Ufuk'la Aydın'a söylüyormuş. Bunlara diyormuş oynamayalım falan diye. YAZIN BAKALIM BİR PATLASIN BAKALIM NE YAPACAKLAR!

- Alaattin Metin: Şimdi yazarım ben yazarım

- Aziz Yıldırım: Oyuncuların bir kısmının kafasına bunu sokmaya çalıştıklarını falan yazın.

ALINTI: Fotomac

Galatasaray Basketbol | Salih

Sinan Engin hakikaten serefsizin tekiymis....birdr BJK'li deye ortalikta geciniyor.

ALLAH bizi korusun boyle GS yazarindan!

amin!!

Üst Alt