Şikede Yayın Yasağı


Cevap: SON DAKİKA:Şike Soeruşturmasına Yayın Yasağı GeldiSoruşturma bitti iddianame hazırlanacak yayın yasağı gelse ne gelmese ne :)
 
Cevap: SON DAKİKA:Şike Soruşturmasına Yayın Yasağı Geldiyasak getirene kadar soruşturmayı neden bitirmiyorsunuz savcıdada var birşey
 
Cevap: SON DAKİKA:Şike Soruşturmasına Yayın Yasağı GeldiAziz Yıldırım'ın yazdığı mektupların yayınlanıp kamuoyu oluşturmaması için herhalde böyle bir yasak getirildi.
 
Cevap: SON DAKİKA:Şike Soeruşturmasına Yayın Yasağı GeldiKime? Biz yeteriz Rıza :) Sikinti yok.Tırsıyorum Mahir. Unutturmaya çalışıyor şerefsizler.Ben en çok halka güveniyorum. Ne medyaya, ne federasyona hiç birine güvenim yok. Tek güvendiğim şey, Türk halkının yeri ve zamanı gelince tepkisini verebilme cesareti. Bu aldıkları kararlar onların kabusu olacak
 
Cevap: SON DAKİKA:Şike Soruşturmasına Yayın Yasağı GeldiSoruşturma bitirme bu kadar kolay değil Barış.Bu konu içerisinde kaç kişin olduğu hala net bilinmiyor ki,ben daha bir gazeteci çağrıldığını duymadım.Bu konu sadece bir fytbol soruşturması değil Ülkenin en önemli Soruşturmasından bir tanesi bu kadar kolay bitmez diye düşünüyorum.Gerçek olan şu bu saatden sonra ifade almak için ismi geçenler çağrılır ama daha hala çağrılacak olanlar var diye düşünüyorum.Emniyet Fezlekeyi hazırlamış sona yaklaşıyoruz ama bu son sadece sonun başlangıcı son :)
 
Cevap: SON DAKİKA:Şike Soruşturmasına Yayın Yasağı GeldiYasak geldiyse yeni gelişme olacak demektir. Ben öyle düşünüyorum.
 
Cevap: SON DAKİKA:Şike Soruşturmasına Yayın Yasağı Geldibuda ney simdi? Kesin MAA ikiye bir Adliye giderken bunu istemisdir.

Ne ahlaka bu yayin yasagi? Herseyi örtbaz mi etmeye calisiyorlar?
 
Cevap: SON DAKİKA:Şike Soruşturmasına Yayın Yasağı GeldiOlaya bak rezalete bak. Ne iğrenç bir ülkede yaşıyoruz. Allah bin belanızı versin şerefsizler.
 
Cevap: SON DAKİKA:Şike Soruşturmasına Yayın Yasağı GeldiFener 'in bir isteğine daha "evet" denmiş oldu. Malum olayların patladığı 3 Temmuz 'un hemen ertesi gün bu talebi iletmişlerdi.Forumu bağlayan birşey var mı onu araştırmamız lazım. Sanırım yorum yapılabilir ama GSC Haber olarak haber yapma şansımız kalmadı.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt